další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Výstavy
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 19:34    Předmět: Výstavy Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nastává sezona kdy,můžeme navštívit nějakou výstavu nebo arboretum a mohli by jsme se zde podělit s vlastními zážitky,nebo dát inspiraci druhým co se nám líbilo a mohli to navštívit i ostatní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 20:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
V loňském roce jsme celá rodina navštívili arboretum Šmelcovna v Boskovicích.Není to arboretum obyčejné,ale osázený lom v nádherné přírodě.Moc mě nadchly pěnišníky,které byly vysázené i v lesním porostu,kvetlo zde plno skalniček doplněných konifery.Na konci prohlídky se dalo i slušně nakoupit.
Při zpáteční cestě jsme ještě navštívili Lebiše.


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 20:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak já na to můžu zapomenout . Začíná nám sezona a musím do práce i o víkendu Crying or Very sad . Až koncem května snad budu mít čas. To jsou nevýhody práce v zahradnictví. Ještě že v létě nemáme tolik práce. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 20:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to je u nás to samí.V lesních školkách se teď vyzveduje na prodej,každý den a potom nás čeká školkování,ale neděle je moje. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 20:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A nemáte tam náhodou thuj Smaragd. Soused po mě chce abysme zrušili starý plot a rozdělili jsme pozemek jen živým plotem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To vás zklamu.Ale myslím jestli jsem ji neviděla ve školkách Litomyšl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Sad Crying or Very sad Sad No nic mrknu se někde na netu. Já bych si je namnožil sám ale soused nechce čekat 3 roky. A když se na to spolu složíme tak to zas nebude tak drahé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Chceme dělat ze sousedem taky živý plot máme mezi sebou jen 50 Mr. Green Zatím jsme nepřemíšleli co tam vysadíme. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 27. 3. 2008, 22:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
My jen 30m Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group