další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Brambory
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 21:51    Předmět: Brambory Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dneska jsem vyhodila ze sklepa sadbu ranných brambor a dala je naklíčit.
Do papirových bedýnek ze supermarketu jsem nasypala hlínu a na ni naskládala brambory.Dala je na světlo a te'd budu čekat až zakoření.
Sázíte někdo s předpěstováním?
Já to letos zkouším poprvé jsu zvědavá jak se přirychlí. Question Idea Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já chci tento víkend zasadit brambory rovnou ven bez přirychlení. Snad budu mít čas.Loni jsem to taky udělal a bylo jich dost. Vylezly v dubnu a druhého května namrzly, ale naštěstí to na úrodu nemělo vliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
u nás je na brambory brzo,sázíme na prvního května každý rok.
Těch co rychlím mám jen kýblík do zahrádky na pole sázíme 16 pytlů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám obavy že ty potrhané kořeny při sázení na záhon pak dost sníží úrodu.Já radši sázím brambory téměř bez klíčů protože je stejně při sázení dost poškodím. Sázím tak do 50 kg tj. jeden pytel. Ale zkuste to a napište výsledek třeba to za rok budu taky zkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
je to pokus tak uvidíme,třeba se od toho ustoupí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 3. 2008, 22:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak ať to vyjde co nejlépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 22:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dnes jsem ty brambory zasadil. 20 řádků po 12m. Ještě jsem stihnul oroubovat 1 třešeň,1 hrušeň a 1 jabloň a ořezat 10 3 letých stromků na objednávku. Musel jsem jít do zahradnictví zasklít okno protože se v noci rozbilo a ještě jsem si stačil zničit spojku u auta Crying or Very sad páč řídit auto tak dobře neumím jako pěstovat rostliny(i když jsem myslel že už jo)

No byl to perný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 22:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak to je někdy pech,ale práceš jste stihl dost.
Já se taky radši hrabu v záhoně ,technika je pro mě taky tabu a divím se,že náš VW-Golf ještě dejchá. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 23:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No vžycky to nevyjde. To budou drahý brambory ( sadba + oprava auta) .Já totiž jel jen kvůli těm bramborám. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bio-bio je vždycky drahota Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jó bio já tam narval 25 kg cereritu.
Auto má zlomený kloub takže spojka to není. Že prej únava materiálu. Takže nejsem tak blbej jak jste si mysleli Mr. Green
A mimochodem dnes jsem byl poprvé v televizi ve zprávách ráno ve snídani s novou. Měli jste jedinečnou příležitost vidět můj ksicht(teda vlastně obličej). Bohužel to nebylo v souvislosti s květimami. Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tedy: musím se ohradit za nás všechny - nikdo netvrdil, že byste měl sníženou inteligenci. Ovšem průšvih je, že jste nás neupozornil, že patříte k celebritám a je možno vás vidět hned po ránu na obrazovce (co to prosím, bylo za relaci - pátrací? Razz Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ano ,pátrali po lidech co u nás ve městě kradou kovy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 23:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro pána, vy jste přece přes kytky a ne kovy?! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 7:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Však jsem šel vysévat zeleninu a oni přišli se vyptávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 8:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mr. Green já to viděla pan veducí v televizi
Mr. Green
a určitě to bude na www.nova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 10:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jak viděla dyť mě neznáte. Mimochodem ta romka na konci reportáže je naše dobrá zákaznice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 10:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
když jsem přišla k televizi tak mě prvně padly do oka ty skleníky a čekala jsem reportáž o rostlinách a ono nic,ale toho zahradníka jsem taky zaregistrovala aniž bych věděla,že jste to vy,,sám jste se k tomu přiznal" Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 13:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to jsem ztracenej Neutral až si koupíte ty orchideje a zajdou Vám tak mě poznáte až si to budete se mnou chtít vyřídit. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 14:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To si pište,že jo a jak se znám tak to dlouho trvat nebude. Mr. Green Exclamation Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 14:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Si nechám přeoperovat obličej mám tady na tomto fóru známou víte Laughing Dneska doufám udělala státnice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 14:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
a taky zašít kýlu,co.
Ale v telce vám to slušelo a tý vaší pani zákaznice jsem si taky všimla jak se ohraňovala že nekradou jen černý,a má pravdu Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 19:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak slušelo jó. A to jsem nebyl na ně připravenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 20:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No tak to já jdu pátrat, ať taky vidím!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 20:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Sakra další co mě bude znát Confused Mr. Green Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 22:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Výsledky pátraní zatím žádné - byly jiné povinnosti, ale už se chystám Idea Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 23:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Teď už mě zachrání jen ta operace obličeje. Mr. Green

Ale líbí se mě jak se poctivě držíme tématu co tady založila HanaT. Mr. Green

Dobře jí tak, paličku na mě chce vzít. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group