další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Sníte o nějaké rostlince?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hanko i tak je boží...tak to si ho koupím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
v létě kvete víc to je fotka ze zimy kdy odpočíval.

Danieli chudáci ibišky strhat by ste je chtěl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Trochu chemie nikdy nezaškodí. Retacelu mám 6 litrů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Question Shocked Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To víte když někomu stříháte broskev a meruňku a on náhodou dělá v zemědělství postřiky tak se pár kapek postřiků a hnojiv sežene zdarma Wink . Mám ještě 25 litrů Damu 4 l wuxalu 10 l Basta 2 kg Dithane 1kg Dithane atd. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Irena Petris
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já měla ten hořcový stromek přesně stejný jako Hana na obrázku. takže zklamání a nakonec jsem ho zlikvidovala.Ty fotky v katalogu jsou asi nějak počítačově upravený, co? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Daniel Bozner napsal:
Těď k tomu tématu. Já bych si nejvíce přál Phoradendron villosum nebo Phoradendron tomentosum. Ale vsadím se s Vámi že je nikde nekoupím. Nejbližší keřík se nachází tak 5000km daleko Crying or Very sad .Kdybyste tam někdo jeli tak mě můžete natrhat plody. Předem děkuji.


co to je?To bude nějaké exotické jmelí ne?
A mohli by jsme dopadnout jak ti zloději orchidejí. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Drobátko upravený Mr. Green

Ale já bych neměl odpovídat já jsem zaujatej Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
i proti mě Question Sad Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kdybyste před vánoci jeli do New Yorku a prodávali tam kytičky jmelí které vypadá trochu jinak něž to co znáte tak mě ho tam kupte. A nezapomeňte aby mělo co nejvíce plodů. Uděláte mě radost a to za to stojí ne? Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
HanaT napsal:
i proti mě Question Sad Question

Né to v žádném případě! Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 21:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak to máte opravdu náročný přání.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A ještě z japonska byste mě mohli přivézt Viscum album subsp. coloratum var. rubroaurantiacum . A to bych Vám dal mojí největší orchidej ZDARMA a dovezl bych ji až k Vám před dům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:07    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ireno, to jste zlikviovala takovýto stromek? No to mě se ten hany líbí..ten by stačil Smile

Já totiž asi ani nečekam výsledek jako na foto...jen se mi líbi ta modrofialova barva a to že je to na kmínku a tak celkově Smile

Jinak Daniel má pravdu, pečlivě jsem obrázek zkoumala a zdá se mi "poněkud" nereálný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 22:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to by byla moje nejdražší orchidej a ještě bych s ní zatočila, RAZ-DVA by byla na prach. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group