další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak jste spokojeni při nákupu rostlin zásilkovou formou ?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak jste spokojeni při nákupu rostlin zásilkovou formou ?
Velmi spokojen/a
10%
 10%  [ 2 ]
Spokojen/a
42%
 42%  [ 8 ]
Nespokojen/a
26%
 26%  [ 5 ]
Velmi nespokojen/a
0%
 0%  [ 0 ]
Nevyužívám tuto formu nákupu.
21%
 21%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 17. 2. 2006, 14:30    Předmět: Jak jste spokojeni při nákupu rostlin zásilkovou formou ? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na podmět uživatele poop (Možná by bylo účinné založit někde anketu o tom jak byl kdo spokojen při nákupu zásilkovým způsobem. Vznikl by pěklný přehled.)
Zakládám tento topic, kde se prosím vyjádřete o Vašich zkušenostech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 17. 2. 2006, 15:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já osobně tuto možnost pro nákup rostlin nevyužívám. Bojím se v jakém stavu by zboží dorazilo, proto využívám klasický osobní výběr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
m.mo.
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 18. 2. 2006, 14:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Řekl bych, že tohle je moc obecné. Já jsem s některými zásilkovými prodejci velmi spokojen a někteří mě děsí!
Pojďte hodnotit komkrétní prodejce. Například:
http://www.zahradnictvi-modry.cz/zahradnic...t=onas.htm
http://ruze.unas.cz/nabidka.htm
http://www.starkl.com/prodejna.htm
http://www.dvur-loucka.cz/
http://www.skstatek.cz/
http://www.thuja.cz/
http://www.skubi.cz/
http://www.zahradnictvi-kubelka.cz/
http://www.supertip.cz/dendromarket/
http://www.kallimagarden.com/
http://www.sweb.cz/marian.haba/

Tito prodávají okrasnTito dřeviny - navrhněte další.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 20. 2. 2006, 12:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
S tímto názorem souhlasím. Jsou prodejci semen a sazenic, kteří jsou velmi zodpovědní a féroví. Většinou se jedná o malé prodejce. Ale firma - nebudu jmenovat - která nás zaplavuje svými přebarvenými katalogy, by se měla stydět za to, že se označuje za zahradnictví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Evina (novy)
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 18. 5. 2006, 18:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Většinou preferuji také osobní odběr. Ale v širší rodině máme neblahé zkušenosti s objednáváním ze zmíněných "přebarevných katalogů" (Ad administátor: s údivem pozoruji, že zřejmě jmenovitě není žádoucí uvést?Žaloba??). Ceny přemrštěně vysoké a kvalita dodaných rostlin opravdu žalostná. Já jen doufám, že už většinu důchodců (kteří služby často využívají, mají, bohužel, málo jiných informací a katalogy jim dodá pošta až domů) svými službami stačili znechutit a obchod jim nepokvete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 8. 12. 2006, 22:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nerada kupuji zajíce v pytli. Katalogy sice silně lákají, ale každý se někdy spálí. I když jsem se snažila, také některé zaslané rostlinky chytla "rychlá smrt" a někdy to byl zas opak. Spíše však se přikláním k osobnímu odběru. Zkontroluji kořenový bal a zda-li nemá rostlinka nějakou tu breberku atd....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tina tom
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 18. 12. 2006, 15:04    Předmět: suhlasím s Martinom Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Semená zásadne objednávam cez internet, rastiliny nikdy, sama si vypestujem čo potrebujem. Idea Súhlasím z Martinom som velmi spokojná s rodinnými firmami - kvality,cena, rozumné jednanie.
Velké nadnárodné spoločnosti - zlá kvality, vysoká cena a chciet info no hroza. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt 1. 3. 2007, 1:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Smutné je, že dost lidí si zkusí něco koupit z rádoby pravdivého katalogu, dají za to fůru peněz, rostlinka uhyne a oni na ni zanevřou, že je moc náročná atd. Ale chyba je jinde, že.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 1. 3. 2007, 11:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Je to sice pravda,ale v mnoha směrech si za to můžeme sami.V dnešní době už i naši Zahradníci se mohou klidně rovnat takovým firmám jakými jsou Beker nebo Starkl.V mnohém je i předčí.Má rada zní asi takto.:pokud se mi líbí nějaká fotografie v barevném katalogu tak si v první řadě ověřím pravdivost vyobrazení a i něco bližšího o rostlince(v dnešní době se dá využít i internet).Po objednání a převzetí se dodaným rostlinkám chvíli věnovat.Některé je potřeba zvlažit,ale některým by jsme tím ublížili,pokud jsou zasvazkované povolit úvazky a nechat je "vydýchat".Po vysázení není hned nutné je zalít.Pokud je nasázíme navečer klidně je můžeme zalít až ráno.Ale zároveň připouštím,že zásilka která je doručena po volných dnech si zasluhuje zvýšenou pozornost a dohled.Ale to není vinou zahradníků.Není potřeba se bát zahradnických zásilkových služeb,jen si vybrat ty které vám vyhovují a které vás už jednou nezklamaly,a takové firmy u nás existují!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 2. 3. 2007, 18:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nakupovat pouze podle obrázků v katalogu je riziko - nabídky jsou dělány tak, aby lákaly a proto je na fotografiích vše naranžováno aby podívaná byla poutavá. Opravdu je lepší zjistit něco o nárocích rostlin, které nás zaujmou a spíš sázet na osvědčené druhy, než žhavé novinky. Porovnáte-li ceny nabízených rostlin od našich zahradníků a ceny zahraničních prodejců (třeba firmy Bakker), nestačíte žasnout nad rozdíly ( naši pěstitelé jsou mnohem levnější). Pochopitelně se někde musí projevit náklady na úžasně barevné katalogy, dovoz rostlin a další propagaci. Mimoto jsou dovvážené rostliny z jiných klimatických podmínek, proto se rostliny na záhonu nebo v nádobách nemusí úplně podobat vyobrazení v katalogu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 21:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro milovníky jiřin a jiřinek by jsem chtěl upozornit na jednu českou super zahradnickou firmu.A to Zahradnictví Dahlia,Luděk Brzák,Sloveč 154,28903 Městec Králové.Má i své stránky.Je to na trase z Městce Králové do Jičína.A to za co by jste jinde dávali 30 a více korun zde pořídíte za polovic(jedná se o zakořeněné řízkovance v chodu) perfektně balené na evropské úrovni.Prostě super,květuschopné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 5. 2007, 20:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
S tímto názorem jen souhlasím,stačí si porovnat jednotlivé ceny u stejných rostlin u rakouských nebo holandských a našich zahradnických katalogů.A naši jsou už stejně dobří jako ti zahraniční.Jen mě překvapuje,kde mají své marketingové pracovníky,že stále drží ty nekřesťansky vysoké ceny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 6. 5. 2007, 13:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kdo si potrpí na všelijaké zajímavosti a nevšednosti, určitě bude spokojen s nákupem v Krakonošově zahradnictví (Šír - Kruh u Jilemnice). Od citrusů, léčivek, skalniček, jehličin, listnáčů, popínavých rostlin atd. až k orchidejím a užitkovým rostlinám - bohatý výběr, slušné ceny, dobře expedované rostliny dojdou bez úhony. Zkuste mrknout na www.krakonosovozahradnictvi.cz Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEABEA
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 17. 5. 2007, 20:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Letos jsem nakoupila rostliny v LUKON GLADYS a v ZAHRADNICTVÍ Tomáš Petro z Mělníka.Spokojenost 100% ! Rostliny pěkné,zdravé,a za slušnou cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 17. 5. 2007, 22:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zahradnictví Petro v Mlazicích bude mít koncem května (bohužel přesný termín nevím) prodejní výstavu fuchsií- určitě by to stálo za vidění i nákup!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vyslouzil
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 6. 11. 2007, 21:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nejlepší stránku (a vlastněi sortiment) má Kubelka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 6. 11. 2007, 21:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kde najdu Kubelku, když ho neznám? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Škarková
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 6. 11. 2007, 22:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zkuste www.zahradnictvi-kubelka.cz , tedy za předpokladu, že je to ten stejný pan Kubelka Very Happy . Osobně, bych se připojila k zákazníkům www.krakonosovozahradnictvi.cz , s nimi mám velkou zkušenost. Rostliny vždy dorazily včas, dobře zabalené, pěkně vzrostlé a za rozumnou cenu. Jen citrus mi moc nejde, ale u něj jsem si jista, že chybu musím hledat u sebe a ne v zahradnictví. Už, druhým rokem mi stagnuje a ne a ne mrška povyrůst Confused . Každou dobrou radu uvítám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 11. 11. 2007, 19:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Před třemi léty si matka zakoupila v zásilkovémm obchodě Bakker Holland rostliny hortenzie. Sice zpočátku nevypadaly nic moc, ale už prvním rokem měly svěže zelené listy, krásně rostly a ještě nádherně začaly kvést.
Celková spokojenost

_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 11. 11. 2007, 23:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Rostliny nabízí firma Bakker pěkné, i zásilky dobře zabalené a ošetřené, bohužel ceny jsou podle mého názoru dost nadsazené. Je pravda, že platíme všechny náklady spojené s pěstováním a dopravou z ciziny k nám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irena Forejtová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 13. 11. 2007, 1:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já nevím jak kdo, ale pokud mám možnost se projít mezi živými rostlinami a vybrat si tu nejhezčí, nejlépe rostlou a zkontrolovat jestli není napadená chorobou či škůdcem, je to lepší než krásné obrázky. Kromě toho je to báječná relaxace a inspirace. Vždycky najdu něco, co mně zaujme a tudíž koupím i něco navíc. Jezdím pro sazenice a semena do Kbel v Praze, kde je zahradnictví Lesů. Báječný výběr, ceny přiměřné, klid na výběr a když potřebuji radu, kde co najít, dostanu ji. Vždycky jsem tam byla spokojená a všechno se ujalo. Kdo má možnost, může vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 13. 11. 2007, 13:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
J epravda že osobní odběr je nejlepší. A Bakker má ceny nadsazené, to platí také. Celkově řečeno, nejlepší je přijet a vybrat si přesně podle svých představ
_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group