další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Máte rádi bazalku?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Malkovich
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 12. 3. 2006, 21:12    Předmět: Máte rádi bazalku? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Toto koření nebo tato bylinka mi chuťově přirostla k srdci. Zatím jsem ji vždy kupoval sušenou a tento rok jsem se rozhodl, že se ji pokusím vypěstovat čerstvou. Jak je oblíbená tato aromatická bylinka u vás. Zkoušel ji už někdo sušit doma. Já mám zatím zkušenosti pouze s mariánkou (ne marihuanou) a aromaticky i chuťově se nedá s kupovanou srovnat. Wink
_________________
AMD Athlon 64 3000+, Arctic Freezer 64Pro,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,GeForce 7600GT Silent Pipe II,Case Gigabyte AURORA, 2x512MB DDR400 ,HDDSeagate 80 +120GB ,LCD FSP19-2,,Logitech Z-2300, DVD±R LG ,zdroj Fortron 400W ,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 13. 3. 2006, 10:18    Předmět: Re: Máte rádi bazalku? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Malkovich napsal:
Toto koření nebo tato bylinka mi chuťově přirostla k srdci. Zatím jsem ji vždy kupoval sušenou a tento rok jsem se rozhodl, že se ji pokusím vypěstovat čerstvou. Jak je oblíbená tato aromatická bylinka u vás. Zkoušel ji už někdo sušit doma. Já mám zatím zkušenosti pouze s mariánkou (ne marihuanou) a aromaticky i chuťově se nedá s kupovanou srovnat. Wink


Vzhledem k tomu, že jsem si adoptoval středomořskou, zvláště italskou kuchyni a zcela ignoruji kulinářství české, bazalky mám doma několik. Pěstuji na zahradě asi 4 druhy. Velkolisté i malolisté, zelené i s červenými listy. A suším je velmi mírně ve stínu. Sbírat se musejí dopoledne během slunečného dne. Nejlépe v 11 hodin za plného slunce. Pak mají nejvíce silic a aroma. Pak ji uchovávám v dobře uzavřených nádobách. A v zimě, ačkoli jsem bohatě zásoben sušenou, mám na okně několik květináčů s živou rostlinou. Ale bacha!!! Bazalku nikdy nesmíte sestřihnout u země, není pak totiž schopná obrazit znovu. Je to vynikající a zázračná rostlina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Matej Pospichal
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 19. 3. 2006, 16:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mamka ji pěstuje doma a je moc dobrá.
_________________
,,Odvaž se a pak se uvidí"-Napoleon
Nějaká motorola:)-Nokia 6150-Siemens MT50-SE T630-SE D750i+512 MB MSPD+HPM70-???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 22. 3. 2006, 16:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Doporučuji přestat kupovat v obchodě a pěstovat si doma. Budete ji mít stejně tak rád jako domácí majoránku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 22. 3. 2006, 21:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
standys: Můžete napsat popis jak pěstovat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 23. 3. 2006, 20:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bazalka se u nás pěstuje jako letnička a daří se jí nejlépe v teplých, slunných a chráněných polohách a co se týká náročnosti na půdu, tak preferuje kypřejší a humóznější půdy. Semena vysejte koncem března do truhlíčku, nebo máte-li pařeniště tak tam a semínka lehce přihoďte zeminou nebo třeba jemným pískem. Cca za 2 týdny už by měla bazalka vykukovat. Na zahrádku ji přesaďte v květnu po zmrzlých nejlépe po dvou rostlinách. Nemá ráda mráz, takže musíte další rok nanovo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 27. 3. 2006, 7:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Díky za návod. Koukám, že mám na to nejvyšší čas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Inzinyrka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 31. 3. 2006, 15:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já miluju, miluju bazalku! Té chuti se nic nevyrovná! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 1. 4. 2006, 11:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dušínko, svatá dobroto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne 9. 4. 2006, 17:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
bazalka je take dobry zdravy doplnek stravy www.abecedazdravi.cz
Návrat nahoru
vizitix
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 9. 4. 2006, 18:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jo,docela mi jede
_________________
Dancall 2711->Nokia 5110->Philip Azalis 288->Siemens CT70->K700i-> 6234 + 2GB microSD Sandisk (multi kit) + AD-46 + Koss Porta Pro +3510i a další

Avatar roku 2008, hlas pro vizitixe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ Skype
Venc
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne 23. 4. 2006, 12:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bazalka je popravdě naprosto ůžasná bylinka: už druhým rokem pěstuji bazalku citronovou,skořicovou a jiné výborné bylinky. Fantastická vůně - vřele doporučuji.
Návrat nahoru
jim.papin
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 23. 4. 2006, 23:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bazalku doporucuji nesusit, ale nadrobno nasekat a zamrazit. Zamrazena si zachovava veskere chute a chutna uplne jako cerstva. Susena bazalka je uplne jine koreni.
Nasekane a zamrazene doporucuju uchovavat i jine bylinky (treba i nat petrzele).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá 5. 5. 2006, 23:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
standys napsal:
Nemá ráda mráz, takže musíte další rok nanovo...


Dá se jí zachovat přes zimu, pokud bych jí na podzim přesadil do truhlíku a šoupnul do sklepa?
Návrat nahoru
darex
Anonymní

PříspěvekZaslal: po 19. 6. 2006, 23:12    Předmět: bazalka Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bazalku pěstuji již několik sezon a vloni jsem k zelené přidala i červenou(krásně kvete). Listy bazalky používám především ve své profesi, zkuste je třeba drobně nastříhat nebo nakrájet a zamrazit. Vytvoříte se tak zásobu čerstvé bazalky na zimu. Pro dochucení těstovin v zimním období ji můžete naložit se solí do olivového oleje. Vždy si ji ale předem nakrájím, pak už by to ani nešlo a hlavně to mám v zimě bez práce. Nejraději B. požívám čerstvou, hlavně na rajčata, do těstovinových a bylinkových salátů.
Darex
Návrat nahoru
Evina (novy)
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 20. 6. 2006, 6:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dá se jí zachovat přes zimu, pokud bych jí na podzim přesadil do truhlíku a šoupnul do sklepa?[/quote]

Bazalka obecně nemá ráda žádné přesazování, ale vždy v září vyryji nejsilnější celé trsy a dám do květináčů, které s úspěchem pěstuji na okně kuchyně přes celou zimu. Do sklepa bych ji nedávala, potřebuje světlo, zálivku a pokojovou teplotu. A v květnu je možné je opět vysadit do zahrady.

Ad Darex: určitě bych nenechávala žádné zelené bylinky vykvést, rostlinu bych zaštipovala. Kvetením a tvorbou semen se rostlina vyčerpává, dřevnatí a zhoršuje se hlavně i kvalita zeleného koření.

Koupila jsem si letos semínka i tzv. trpasličí bazalky, ale asi naposledy. Vyrostla 3-4x větší, než normální, trpasličí má pouze listy a je hodně nevzhledná. Přitom světlo i teplo má. Tak nevím.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Gromm
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 27. 10. 2006, 21:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bazalka neni špatná, mám ji docela rád..Smile
_________________
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 Arrow 3510i Arrow 8310 Arrow K500i Arrow K750i Arrow E50 Arrow W800i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 30. 10. 2006, 12:48    Předmět: Bazalka v olejích a octech Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A vyzkoušeli jste někdo ochutit bazalkou olej či ocet? Získají výbornou chuť, olej se pak báječně hodí do italských jídel. A kromě toho - olej i ocet v krásné nádobě, ve které plavou lístky bazalky... vypadá to opravdu dobře Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt 4. 1. 2007, 15:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bazalku vysévám do dětské vaničky /ve dně díry/, nemohou na ni slimáci, kteří ji milují. Pro brzskou sklizeň tam též vysadím 1-2 koupené bazalky v květináči.
Návrat nahoru
Ruzanna
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 4. 1. 2007, 15:47    Předmět: bazalka Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Z bazalky dělám do mrazáku pesto. Je vynikající na špagety.
Návrat nahoru
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt 4. 1. 2007, 16:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ruzzano, můžu poprosit o recept? A jak dlouho potom pesto vydrží ve sklenici?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 31. 3. 2007, 23:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Evino, trpasličí bazalku pěstuji a vždycky je to malý keřík tak do 25 centimetrů, kompaktní, pěkný i na pohled. Musela být chyba někde v třídírně semen...? Zkuste bazalku citronovou nebo skořicovou, vůbec není marná (a tu malinkou ještě jednou vysejte, ona se určitě letos vyvede!) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kateřina Tomášová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 12:11    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bazalka je moc dobré koření. Čerstvá je hodně aromatická, sušená se jí nevyrovná. Pěstuji ji každý rok, používám ji hlavně do salátů s rajčaty a mozzarelou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 13:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bazalka je skvělá! Trošku posekám a jím ji na chlebu se sýrem:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 15:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám zaseto!
_________________
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 16:43    Předmět: Re: bazalka Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ruzanna napsal:
Z bazalky dělám do mrazáku pesto. Je vynikající na špagety.


Nemáte s tím někdo zkušenosti? Recept, použití - a hlavně jak dlouho vydrží?

Mimochodem pokud dáváte bazalku do mrazáku, zkuste ji předtím namočit v oleji. Zachová se tak její chuť i vůně. Jinak se mi potom zdá taková vodnatější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 16:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zkoušela jsem to podle uvedeného receptu:
http://www.apetitonline.cz/recept/63/bazalkove_pesto.html
ale protože se raději pohybuji v zahradě, než v kuchyni, pro mne to byla ztráta času a asi to chtělo víc vychytat, domácí česnek tomu dal dost velké grády, i když si myslím, že tento recept je velmi dobrý, ale pracovat s tloukem bylo docela pracné, tak že to řeším zakoupenou, nebo dovezenou skleničkou.

_________________
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 17:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bazalková majonéza

1 hrnek listů bazalky, 1 šálek olivového oleje, 1 stroužek česneku, sůl podle chuti
Oloupaný česnek, bazalku, olej a sůl dame do mixéru na 3-5 minut. Hotovo!

Podáváme s osmahnutou zeleninou nebo bramborami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 17:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Plněná avokáda s bazalkou

2 avokáda, 1 stroužek česneku, 1 petrželovou nať, 3 ančovičky, nasekanou bazalku
4 proužky červené papriky, olivový olej, ocet, sůl

Avokáda po délce přepůlíme, vyndáme pecku a vydlabeme dužinu. Dužinu nakrájíme na kousíčky, česnek na tenká kolečka, ančovičky rozmačkáme. Všechno dobře promícháme se solí, olejem a octem. Naplníme slupky avokáda a ozdobíme nasekanou bazalkou a proužky papriky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 17:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kuřecí salát s bazalkou

3 hrnky uvařeného kuřecího masa na kostičky nakrájeného, půl hrnku petrželové nati na kousky, čtvrt hrnku majonézy, 1 a půl lžíce osmahnutých oříšků nebo mandlí, 2 lžíce citronové šťávy, 2 lžíce hořčice, sůl podle chuti, čtvrt lžičky pálivé omáčky, trochu pepře, čtvrt hrnku nasekané cibulové nati, čtvrt hrnku bazalky nakrájené na kousky

Dobře smícháme majonézu, citronovou šťávu, hořčici, pálivou omáčku, sůl a pepř. Ve druhé míse smícháme kuře, bazalku a petržel. Obě směsi smícháme dohromady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 17:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dámy, díky za tipy. A jak pesto využíváte? Nikdy jsem je při vaření nepoužila. A hlavně, jak dlouho mi takto v ledničce vydrží???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 6. 5. 2007, 20:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dušená kuřecí játra s bazalkou jsou výborná: příprava obvyklá, bazalka na drobno nasekaná nakonec a pak už jen dobrou chuť!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martik69
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 13. 5. 2007, 11:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
bazalka je moc dobrá, jenom ji nesušte, ale mrazte, Wink já pěstuji "normální" a drobnolistou, fialová mi moc neroste Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martik69
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 13. 5. 2007, 11:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já dělám taky z bazalky a tymiánu výborný čaj proti bolesti v krku a nachlazení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karinaut
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 4. 8. 2007, 16:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda-li nevíte, kolikrát denně je maximálně vhodné pít z bazalky čaj.

Mé sestře pomáhá/ulevuje proti migréně, ale nevím odpovídající denní dávku.

Díky za reakce. Bazalka RLZ! Very Happy Wink

_________________
Kdo lituje,že chyboval,je téměř nevinný.
SENECA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 4. 8. 2007, 20:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Přímo o čaji z bazalky, jako prostředku proti migréně nemohu říct přesnou dávku, ale jiné bylinky v čajích proti migréně (třeba z kozlíku) se mají pít 2x denně čtvrt litru. Možná by Vám poradili v prodejně bylin, máte-li nějaký obchůdek v dosahu, bývají tam nadšenci, co vědí snad všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne 5. 8. 2007, 14:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Martik69 napsal:
bazalka je moc dobrá, jenom ji nesušte, ale mrazte


Před zmrazením by se měla namočit v oleji, tak se zachová její chuť i vůně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 1. 2008, 2:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Špenátové lasagne s bazalkou

200 g těstovin lasagne,
250 g mozzarelly,
250 g mletých loupaných rajčat,
hrst nahrubo nakrájené čerstvé bazalky,
2 lilky,
1 dl bílého vína,
200 g listového špenátu,
5 stroužků česneku,
olivový olej, sůl, bílý pepř

Postup: Na oleji osmahneme mletá rajčata s bílým vínem. Osolíme, opepříme, necháme povařit a nakonec vmícháme nakrájenou bazalku. Mezitím v osolené vodě uvaříme lasagne Dno zapékací misky poklademe plátky lilků, zalejeme omáčkou a posypeme strouhanou mozzarellou. Zakryjeme vrstvou lasagní. Stejný postup několikrát opakujeme. Zakončíme vrstvou špenátu a zalijeme omáčkou z rajčat. Posypeme sýrem. Pečeme asi 30 minut při 90 stupních Celsia.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 1. 2008, 2:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zeleninová rýže s bazalkou


3 červené papriky, 1 řapíkatý celer, 200 g cibule, 2 stroužky česneku, 3 lžíce oleje, 150 g rýže, 60 g parmazánu, 1 kostka MAGGI Zlatý Zeleninový bujón, 1 kostka MAGGI Bylinky bazalka a tymián
Paprikové lusky, řapíkatý celer, cibuli a česnek očistíme a nadrobno nakrájíme. Orestujeme, přidáme rýži, krátce opečeme, přilijeme zeleninový vývar z kostky MAGGI Zlatý zeleninový bujón a 1 MAGGI Bylinky bazalka a tymián. Přikryté necháme 10 minut na velmi mírném ohni vařit. Poté vložíme do rozpálené trouby a necháme dojít dalších 10 minut. Při podávání posypeme strouhaným parmazánem a ozdobíme lístky bazalky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group