další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Díváte se na Zahrada je hra?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Typy zahrad a architektura  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 22. 3. 2006, 17:04    Předmět: Díváte se na Zahrada je hra? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zajímalo by mne, jestli se díváte na Zahrada je hra na ČT a jak se Vám líbí výkony zahradníků...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 23. 3. 2006, 8:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dívám se často a jsem zklamaný. Docela mě zaráží, jakou směsku nevkusu, co se týče zahradní architektury, tam prezentují. Vůbec se tam neprezentují skutečně kvalitní zahradníci. Připomíná mi to podnikatelské baroko ve stavebnictví. Bohužel, zahradnictví a krajinotvorba je u nás zatím v plenkách. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 23. 3. 2006, 20:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já se právě také dívám často a také jsem docela zklamaný. To co tam někdy vytvoří mě až zaráží. Nejvíce mě však na pořadu štve, že užívají místo zeminy pojem hlína...
Doufám však, že jsou to jen dětské choroby tohoto pořadu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt 23. 3. 2006, 21:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě jsem to neviděl. BTW: Jaký máte názor na pořady typu Rady ptáka loskutáka a Receptář ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 23. 3. 2006, 21:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Receptář jsem zavrhnul a na Loskutáka se dívám v neděli při obědě protože se na něj dívá manželka (musím Wink ).
Trošku solidnější je pořad "Rady ro zahrady" na TopTV kde moderuje bývalá kolegině P.Podlahy. Tam chodí pro rady za odborníky z ČZU - ale občas mi připomíná Receptář. A také pořad ruší jejich dotěrný tvmall Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
joudamAtEs
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 12. 4. 2006, 11:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Osobne si myslim ze kvalita poradu Zahrada je hra je malinko ovlivnena zimnim obdobim. Doufam ze az ted prijde pocasi tak stab bude jezdit do hezkych zahrad a bude natacet hezke dily tohoto poradu. Potencial by na to porad mel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Stanislaw (novy)
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 14. 4. 2006, 9:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý den. Souhlasím s názorem, že v pořadu pro zahrádkáře a případně zahradníky použít výraz hlína je naprosto úděsné! Za to by vyhodili od zkoušky už na učňovské škole. Ale ta blonďatá paní architektka je v pohodě. Jen ten chlapík s tím jezevčíkem, jak se tak zoufale předvádí, to je teda věc. Ale on tomu prostě nerozumí, to je vše. Pěkný den Vám přeje Stanislaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
J a n a
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá 14. 4. 2006, 16:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky se mi nelíbí pořad Zahrada je hra ... nelíbí se mi moderátor a ani architekti, kteří zde ukazují opravdu "šílené" varianty toho, co se k sobě hodí a co ne ... ten kdo pořad sleduje pak nabyde dojmu, že nevkus = krása !!! Proto už tento pořad nesleduji ... možná až pozvou opravdové odborníky, kteří ukážou jak se dá zkrášlit zahrada, změním názor ...
Návrat nahoru
Alfik_
Anonymní

PříspěvekZaslal: so 15. 4. 2006, 13:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Loskuták je trapárna (co jiného čekat od gogo), na Přemka jsem koukal, ale pak nějak přesunuli čas či co a sleduju to jen někdy, zahrada je hra bývá s tím tlusťochem a jezevčíkem snad ještě horší než gogo dovojka. Celkem dobré je My Garten http://www.rtl.de/ratgeber/haus_916820.php
Návrat nahoru
evaz
Anonymní

PříspěvekZaslal: so 15. 4. 2006, 20:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Receptář je fajn, Loskuták ujde, Zahrada je příšerná.
Návrat nahoru
wbgarden
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 7. 9. 2006, 21:47    Předmět: Zahrada je hra Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Foto za natáčení Zahrada je hra:
http://wbgarden.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 28. 2. 2007, 21:56    Předmět: bývalá kolegyně P. Podlahy? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
standys napsal:
Receptář jsem zavrhnul a na Loskutáka se dívám v neděli při obědě protože se na něj dívá manželka (musím Wink ).
Trošku solidnější je pořad "Rady ro zahrady" na TopTV kde moderuje bývalá kolegyně P.Podlahy. Tam chodí pro rady za odborníky z ČZU - ale občas mi připomíná Receptář. A také pořad ruší jejich dotěrný tvmall Neutral


Myslíte tu zpěvačku? Šárka se myslím jmenuje? Ta se mně zdála být úplně mimo, jako by o rostlinách a zahradničení neměla ani potuchu. Ona nějaký podobný pořad moderuje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 28. 2. 2007, 22:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Asi ano upoutávky na tento pořad jsou v časopisu Zahrádkář.Ale je to vysílání na satelitu nebo kabelovce,a to nemám šanci porovnávat.Ale i tak jsem toho názoru,nekamenujme učinkující,né každý skutečný odborník dostane takovou šanci,mluvit k milionům diváků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 28. 2. 2007, 23:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To máte pravdu, ale myslím si, že člověk, který takový pořad moderuje, by měl o rostlinách vědět alespoň něco, alespoň to základní. U ní mi zkrátka přišlo, že k nim ani nemá žádný vztah...Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 1. 3. 2007, 9:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ta moderátorka je trošku mimo mísu, ale chodí alespoň pro rady třeba za odborníky na českou zemědělskou universitu. Třeba nedavno pan Sus ukazoval jak stříhat ovocné stromy. To ale bylo opakování z minulého roku.
TopTV je televize, která běží na internetu a přes digitální vysílání. Kdo má set top box určitě ví.
Ten příspěvek jsem psal vloni, kdy to s tímto pořadem vypadalo nadějně. Protože je to televize komerční, spolupracují se zahradnickými centry a dělají jim tak reklamu. Už je to spíš hodně komerční...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
ma.krtek
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 5. 3. 2007, 22:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
germi123 napsal:
Ještě jsem to neviděl. BTW: Jaký máte názor na pořady typu Rady ptáka loskutáka a Receptář ?


Mám malinkou prodejničku pro chovatele a zahrádkáře a tyhle pořady mě přivádějí k šílenství. Ať tam řeknou sebevětší blbost, lidi už mi druhej den stojí před krámem a chtějí to. Poslední hit byl granulovaný koňský hnůj. Trvalo mi 2 týdny, než jsem ho sehnala - ve velkoobchodech se mi vysmáli. Kravský hnůj už prodáváme asi 4 roky, ale ten koňskej mě teda dostal !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 3. 4. 2007, 22:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Někdy se na pořad dívám, ale moc mě nenadchnul. Věčně staví vodopády, kaskády a jezera, mám dojem, že jsem se nic jiného nedozvěděla. Nejvíc mě "dostal" díl, když stavěli vodopády na pozemku, kde nebylo ještě ani hrábnuto, takže uprostřed oplocené stráně nad silnicí trčela kamenná stěna s vodopádkem a sem tam nějaká nově vysazená rostlina.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Typy zahrad a architektura  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group