další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Taky jste se už pustili do zahrady?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 1. 4. 2006, 19:23    Předmět: Taky jste se už pustili do zahrady? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak dnes odpoledne jsem se konečně odhodlal, vzal hrábě a trochu jsem prohrábnul a provzdušnil trávník. Trvalo mi to snad dvě hodiny a výsledkem bylo plné kolečko. Smile Docela jsem se zhrozil kolik se o proti loňsku objevilo mechu Surprised (chtěl jsem vápnit na sníh,ale nějak sem to časově nezvládl, tak s tím musím něco udělat teď. Protože snad 70% tvoří mech Surprised (loni minimálně).
A jak to je u Vás ? Už začínáte také zvelebovat ?


Naposledy upravil germi123 dne út 4. 4. 2006, 17:30, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
miljan
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 2. 4. 2006, 14:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pomaličku, ještě se to lepí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tlumik
Anonymní

PříspěvekZaslal: so 20. 5. 2006, 8:49    Předmět: jo Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Uz sem sekal zahradu, a jen zaprsi uz ta trava zase roste Crying or Very sad Chjooo doporucte mi nejaky dobry travex Mr. Green
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá 2. 6. 2006, 16:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
nechci rejpat ale u nas jsme na vapenci a mechu je taky v trave dost
Návrat nahoru
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 3. 6. 2006, 9:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No vidíte, tak už je ten prevít odolný i proti vápenci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Já sama
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne 4. 6. 2006, 15:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nejlepší travex je asfalt Razz (nebo beton) hahaha
Návrat nahoru
ally
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 11. 7. 2006, 15:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zahradu jsme zrušili. Už jsou tam jen ovocné stromy a tráva. Nebyl čas.
_________________
* Starostlivý přítel je ten, který, zavoláte-li mu ve tři ráno, zavěsí, abyste se mohli vyspat.
* Lítost - to je pevné předsevzetí, že příště už nezanechám otisky prstů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 8. 11. 2006, 0:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dnes jsem hrabala listí, bylo docela mokré, studené... ale je to fajn, když když jinak sedí člověk u počítače Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 8. 11. 2006, 20:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Viďte je to příjemné zpestření. Mě to čeká o výkendu a snad už i poslední sekání trávníku letos odbudu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Laura Masaryková
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 8. 11. 2006, 21:32    Předmět: hrabání listí Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Když je teď pěkně, jsem ještě ráda na zahradě. Na zimu se vůbec netěším,ale zas si říkám, že si odpočinu Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group