další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jaká sekačka na trávu je nejlepší?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
otradovice
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 12. 4. 2006, 8:50    Předmět: Jaká sekačka na trávu je nejlepší? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý den, kdo mi dopruční co nejkvalitněší sekačku na trávu na cca 1000 m2. Prosím o případné typy a nápady.

Děkuji Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vizitix
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 12. 4. 2006, 16:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak mysli mež by se toho našlo dost...zkus si projít Mountfieldy,hornbachy atd...
_________________
Dancall 2711->Nokia 5110->Philip Azalis 288->Siemens CT70->K700i-> 6234 + 2GB microSD Sandisk (multi kit) + AD-46 + Koss Porta Pro +3510i a další

Avatar roku 2008, hlas pro vizitixe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ Skype
Jirk4
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 30. 7. 2006, 10:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mountfieldy? :mrgreen: Ja bych se zkusil podivat do znackovych prodejen Viking. Sekacku od nich mame asi 8 let, a az na to ze jenou upadlo kolo, celkem OK :)
_________________
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrumr
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 2. 8. 2006, 22:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
http://www.zelenazahrada.cz/hmsekacky-%20partner.htm mrkni na ty dvě-motor OHC Honda-chytá na drc-po osobní zkušenosti s elektrocentrálou nebudu kupovat jiný motor.Má to mulčování,výhoz do strany a velikej koš-tři věci bez dokupování blbostí.Má to pojezd a plynovou páku-tyhle věci chci a na jaře stouhle károu vyjedu.U mountfilda taková mašina by stála třicet táců Crying or Very sad .jestli někdo zná sekačku tyhle parametrů a levnější,tak at sem vhodí odkaz. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
corazon
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 5. 8. 2006, 10:20    Předmět: Pojezd předních kol? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Odrazuje mě na ní akorát pojezd předních kol. Jak to bude vypadat v mírně svažitém terénu s již částečně naplněným košem trávou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
petrumr
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 11. 8. 2006, 21:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
má to zase větší zadní kola.A naco plnej koš,když to mulčuje Idea Ted nemám koš,jen boční výhoz a když sekám každej týden,tak ani nezhrabuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miljan
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 14. 10. 2006, 21:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
johader jsem dal viry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 10. 11. 2006, 17:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nevím jak si představujete naložení s posekanou travou,a ani jak často jste ochotný se o trávník starat.Já nedám dopustit na bubnovou sekačku Samson,ale pro ty kdo chtějí jen rekreační trávník tak Vary -Honda má dostatečnou nabídku rotačních sekaček a jsou opravdu kvalitní a na vysoké úrovni.Na 1000m se už vyplatí s Hondou 5,5Hp.Případně by jste si mohl pořídit jen mulčovač,to je typ sekačky která vše rozseká na drobno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrumr
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 27. 12. 2006, 21:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
http://www.ceskazahrada.cz/sekacky-na-travu/benzinove-sekacky.php
Tomuhle říkáte co?Ještě sem nic nekoupil,zjistil jsem,že nebudu kupovat s pojezdem(rovina) Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrumr
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 9. 1. 2007, 18:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak je to tady-byl jsem u mountfildu a koupil jsem sekačku bez pojezdu,s mulčováním,kolečka s ložiskama,46 záběr,60L koš a motor GGM-neznám,dovezou ji za 14dní,ale vytočil jsem slevu 16% a tedy přišla na 8300+-.Jsem spokojen,má i ruční plyn a centrálně nastavenou výšku,7 let záruku Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 10. 1. 2007, 17:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
bez toho pojezdu bych měl malinko strach, pokud vám trávník přeroste (nebudete třeba stíhat posekat) a nebo jestli máte rozlehlejší pozemek. Přece jenom ta tráva je měkká a ta sekačka taky něco váží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
miljan
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 10. 1. 2007, 18:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro zamyšlení http://www.zahrada.cz/forum/mala-mechaniza...-neb-3645/

Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jupako
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 12. 1. 2007, 22:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na 1000m stači jedna ovce.Lejete do ní jenom vodu,pohnojí,na podzim naděláte klobásky, takže návratnost počáteční investice je jistá.
Ale teď vážně nakupujte 1)co nejblíže bydliště(opravy,seřízení atd.)
2)pokud vám to peněženka dovolí,tak
,značku"např:Honda,B&S,Husqvarna,Partner
3)podle terénu,který chcete ošetřovat
to by vám měl vysvětlit odborník na
prodejně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrumr
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 13. 1. 2007, 22:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já mám rovinu-pozemek 1000m-ne všady je tráva a kolem stromů,atd je pojezd na obtíž,mám starou stigu bez koše,bez pojezdu a nikdy nebyl problém,nová má ruční plyn,když tráva bude větší,tak se přidá na otáčkách nebo zvedne se střih.Levnější jsem ještě nenašel a k mountfidovi mne dovedla manželka Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 7. 2. 2007, 23:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já by jsem k sekačkám bez pojezdu byl moc opatrný,pojezd u sekačky je výborná věc,odpadá vám totiž starost s přejížděním a můžete se jen věnovat kvalitě sečení.Tímto rozhodnutím moc neušetříte,ale je to na vlastním uvážení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrumr
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 1. 4. 2007, 21:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Když máš zahradu bez stromů a keřu,tak spojezdem,ale když musíš couvat a furt zatáčet tak bez pojezdu.Znám moc lidí co pojezd se jim pokazil a mají ho odmontovaný.Když něco není,tak se to nemůže pokazit. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alokan
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 12. 4. 2007, 9:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
V Hornbachu mají sekačku s pojezdem motorem B&S 4koně záběr 51cm koš 60l bez mulčování za 7490,-
Bez pojezdu tam maji ve výprodeji MTD s mulčováním za 5100,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group