další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Mrazuvzdorné palmy
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku 1, 2, 3  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 12. 4. 2006, 20:24    Předmět: Mrazuvzdorné palmy Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Palmy na našich zahradách

foto z roku 2003
Josef Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 12. 4. 2006, 20:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A ještě foto z letošního roku


Josef Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: út 25. 4. 2006, 8:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jaro je tu !


Josef Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 3. 5. 2006, 21:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Letos vyrašilo šest květů na 3,5m palmě


Josef Bučko
Návrat nahoru
midra
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 4. 5. 2006, 11:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pane Bučko, koupil jste svou palmu na www.cesketropy.com? Já mám tu svoji odsud, kvetla i loni a letos už má 5 květů ale jsou už víc vyrostené u těch vašich. Přeju hodně pěstitelských úspěchů.
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 4. 5. 2006, 13:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ne já už ji mám od 2002,dovezenou z venku,a vzemi je od jara 2003.Vzrostlé kvetou pravidelně.Více na http://www.exotickazahrada.cz/.Pošlete foto !

J.Bučko
Návrat nahoru
Lidka
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 10. 5. 2006, 21:38    Předmět: palma v zahradě Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý večer,chtěla bych si pořídit taky palmu,ale nevím jestli je vhodná do předzahrádky kde je zakrslý stříbrný smrček,thujka,atd.
Návrat nahoru
PLK
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 11. 5. 2006, 9:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
dobrý den ja se chci také zeptat.kolik stojí taková palma?a o kolik cm poroste za rok?a je pěstování palmy složité?nebo je to jak o normální stromek?děkuji
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt 11. 5. 2006, 10:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nějaké info a foto na
http://www.exotickazahrada.cz/
J.Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá 12. 5. 2006, 14:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Květy rostou jako z vody


J.Bučko
Návrat nahoru
Evina (novy)
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 12. 5. 2006, 14:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pane Bučko,
Vaše zasněžené palmy obdivuji prakticky každý den! Blahopřeji srdečně!!!!! Kdybych neměla zahradu 650 m n.m., tak je hned sháním. Moc věcí mě nepřekvapí, ale Vaše palmy tedy naprosto! Přeji Vám i s nimi prima život!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne 14. 5. 2006, 22:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Děkuji, ale není to nakonec až tak složité.Hlavně to chce nadšení
a trochu odvahy.A samozřejmě načerpat spoustu informací a zkušeností.
Josef Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá 19. 5. 2006, 14:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Květy už se rozvíjejí


Josef
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: út 30. 5. 2006, 7:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Palma již plně vykvetla.
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: po 12. 6. 2006, 11:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dnešní foto

J.Bučko
Návrat nahoru
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku 1, 2, 3  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group