další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Mrazuvzdorné palmy
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 12. 4. 2006, 20:24    Předmět: Mrazuvzdorné palmy Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Palmy na našich zahradách

foto z roku 2003
Josef Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 12. 4. 2006, 20:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A ještě foto z letošního roku


Josef Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: út 25. 4. 2006, 8:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jaro je tu !


Josef Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 3. 5. 2006, 21:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Letos vyrašilo šest květů na 3,5m palmě


Josef Bučko
Návrat nahoru
midra
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 4. 5. 2006, 11:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pane Bučko, koupil jste svou palmu na www.cesketropy.com? Já mám tu svoji odsud, kvetla i loni a letos už má 5 květů ale jsou už víc vyrostené u těch vašich. Přeju hodně pěstitelských úspěchů.
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 4. 5. 2006, 13:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ne já už ji mám od 2002,dovezenou z venku,a vzemi je od jara 2003.Vzrostlé kvetou pravidelně.Více na http://www.exotickazahrada.cz/.Pošlete foto !

J.Bučko
Návrat nahoru
Lidka
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 10. 5. 2006, 21:38    Předmět: palma v zahradě Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý večer,chtěla bych si pořídit taky palmu,ale nevím jestli je vhodná do předzahrádky kde je zakrslý stříbrný smrček,thujka,atd.
Návrat nahoru
PLK
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 11. 5. 2006, 9:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
dobrý den ja se chci také zeptat.kolik stojí taková palma?a o kolik cm poroste za rok?a je pěstování palmy složité?nebo je to jak o normální stromek?děkuji
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt 11. 5. 2006, 10:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nějaké info a foto na
http://www.exotickazahrada.cz/
J.Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá 12. 5. 2006, 14:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Květy rostou jako z vody


J.Bučko
Návrat nahoru
Evina (novy)
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 12. 5. 2006, 14:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pane Bučko,
Vaše zasněžené palmy obdivuji prakticky každý den! Blahopřeji srdečně!!!!! Kdybych neměla zahradu 650 m n.m., tak je hned sháním. Moc věcí mě nepřekvapí, ale Vaše palmy tedy naprosto! Přeji Vám i s nimi prima život!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne 14. 5. 2006, 22:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Děkuji, ale není to nakonec až tak složité.Hlavně to chce nadšení
a trochu odvahy.A samozřejmě načerpat spoustu informací a zkušeností.
Josef Bučko
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá 19. 5. 2006, 14:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Květy už se rozvíjejí


Josef
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: út 30. 5. 2006, 7:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Palma již plně vykvetla.
Návrat nahoru
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: po 12. 6. 2006, 11:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dnešní foto

J.Bučko
Návrat nahoru
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 12. 6. 2006, 11:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Josefe, mohl byste mě kontaktovat na mail? Děkuju moc! Potřeboval bych nějaké informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 30. 7. 2006, 20:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Letní foto


Josef Bučko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 28. 9. 2006, 10:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dnešní foto

Josef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kryštof Korb
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 8. 10. 2006, 20:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
nádherný... Wink

začínám uvažovat že pak dát na zahradu taky nějaký Smile

_________________
NokiaMania.cz | ...bez Nokie ani ránu
SuperForum.cz | O víkendu to přijde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 29. 10. 2006, 21:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
V neděli 5.11 reportáž v Receptáři - mrazuodolné palmy,juky,agave.


Josef Bučko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 10. 11. 2006, 18:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zima vystrkuje růžky.

Josef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kryštof Korb
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 19. 11. 2006, 13:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
pěkný, ale škoda, ten receptář jsem prošvihl. Snad bude na netu... Wink :tleskani
_________________
NokiaMania.cz | ...bez Nokie ani ránu
SuperForum.cz | O víkendu to přijde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kryštof Korb
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 21. 11. 2006, 19:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak už jsem ho viděl. Fakt super palmy! Smile
_________________
NokiaMania.cz | ...bez Nokie ani ránu
SuperForum.cz | O víkendu to přijde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 22. 11. 2006, 19:04    Předmět: Zimní ochrana palem !!!!! Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nejlepší ochranou je kočičí kožíšek :::






Josef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 22. 12. 2006, 17:44    Předmět: Vánoce Odpovědět na téma Odpovědět s citací

Josef
http://www.exotickazahrada.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 13. 2. 2007, 23:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Článek v Blesku
http://img235.imageshack.us/img235/1776/bucko1fullld5.jpg
http://img73.imageshack.us/img73/6797/bucko2fullen8.jpg
Josef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 15. 5. 2007, 9:24    Předmět: Květy Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Po roce opět v květu

J.Bučko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 4. 8. 2007, 18:17    Předmět: Jubaea chilensis Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jedna z nejodolnějších palem se zpeřenými listy,velmi
vzácná,odolnost nechráněna -15C, s mírnou ochranou i více.

Josef
www.exotickazahrada.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 9. 2007, 20:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Podzim je tady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 13. 11. 2007, 9:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A zase tu máme zimu.




Josef Bučko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 1. 2008, 21:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Novoroční foto 1.1.2008



Josef Bučko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 3. 1. 2008, 22:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jeden rok v dubnu pod sněhem, letos novoroční zeleň...
Pěkný rok Vám i palmám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 8. 2. 2008, 11:57    Předmět: Jaro ? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
O tom,že se jaro kvapem blíží svědčí již rašící květy na palmách.



Josef Bučko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
landart.czech
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 8. 2. 2008, 13:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Však jsem si říkal, že jste se již nějak dlouho neozval s příspěvkem Smile. Ale s prominutím: k příspěvku bych očekával aktuální fotografii dokumentující napsané. Josef.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 8. 2. 2008, 14:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Omlouvám se,tady ji máte.Je to ten žlutý pupen.



Josef Bučko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 8. 2. 2008, 21:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Děláte mi radost předzvěstí jara. Doufám, že jsou palmy spolehlivými proroky? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef Bučko
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 17:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zima se ještě nevzdává !!



Josef
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 19:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pane Bučko to je neskutečný,kdyby to člověk neviděl,ale.....
Už jsem někde vaše palmy viděla a o nich četla,asi v zahrádkaři. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landart.czech
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 21. 3. 2008, 20:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Včera jsem v příkopu u silnice našel juku asi s metrovým kmínkem, bez květináče. Zdá se, že tam ležela už dlouho (od léta?) a zdá se být celkem v pořádku (tak podrobně jsem ji ještě nestudoval. tak jsem zvědav, jestli to přečkání zimy venku bez jakékoli ochrany opravdu rozchodí. Josef.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group