další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
žlutnutí a opadávání malých plůdků u rynglí
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Peckoviny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rolo
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne 21. 5. 2006, 15:09    Předmět: žlutnutí a opadávání malých plůdků u rynglí Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Když strom odkvete a začínají se vyvíjet plody dochází u většiny plůdků, že zežlutnou a následně opadají. Na stromě zůstává jen malé procento plodů. Opakuje se mi to již několik let. Mohl by mi někdo poradit co s tím ?
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: po 22. 5. 2006, 8:58    Předmět: Re: žlutnutí a opadávání malých plůdků u rynglí Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Rolo napsal:
Když strom odkvete a začínají se vyvíjet plody dochází u většiny plůdků, že zežlutnou a následně opadají. Na stromě zůstává jen malé procento plodů. Opakuje se mi to již několik let. Mohl by mi někdo poradit co s tím ?


Dobrý den. Váše plody jsou pravděpodobně napadeny pilatkou švestkovou a pilatkou žlutou. Těsně po odkvětu postříkat strom insekticem. Například RELDAN, CALYPSO či ZOLONE. Úspěch zaručen!
Návrat nahoru
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Peckoviny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group