další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Skimmie
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Jehličnany - konifery  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sametak
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 31. 5. 2006, 10:53    Předmět: Skimmie Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Prosím o doporučení, jak správně pěstovat skimmie. Crying or Very sad Dvakrát jsem je zasadila (dva roky po sobě na podzim, ale do jara vždy uhynuly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 31. 5. 2006, 11:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
http://www.abecedazahrady.cz/default.aspx?...titem=1148
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Miroslava Richterová
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 1. 6. 2006, 9:35    Předmět: skimmie Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Přečetla jsem si u vás o skimmiích, ale není tam vysvětleno, proč mi dvakrát za sebou zašly.
Návrat nahoru
Martin H.
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 1. 6. 2006, 15:30    Předmět: Re: skimmie Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Miroslava Richterová napsal:
Přečetla jsem si u vás o skimmiích, ale není tam vysvětleno, proč mi dvakrát za sebou zašly.


Takhle se to nedá bohužel posoudit. Sad Příčin může být celá řada. Vymrznutí, vyschnutí, nevhodné pH půdy (alkalické)... Opravdu to nelze popsat bez toho, aniž víme, jak jste to pěstovala a také za jakých podmínek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Jehličnany - konifery  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group