další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Sháním pražce - pomozte
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Stavby v zahradě  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Já sama
Anonymní

PříspěvekZaslal: st 31. 5. 2006, 14:46    Předmět: Sháním pražce - pomozte Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Prosím o pomoc: Bezúspěšně již delší dobu sháním pražce, z nichž bych vytvořila schody do přírodní rokle, která je součástí zahrady. Nemáte někdo povědomí, kde se dají sehnat?
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: st 31. 5. 2006, 17:07    Předmět: pražce Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Laughing Ahoj, tak pražce jsem taky svého času chtěla sehnat. Dozvěděla jsem se následující: Pražce nikdy nebyly, nejsou a nebudou, a dráhy nechápou, jak jsem si mohla myslet, že by mohly být. Na pražce je pořadník, maximální počet na odebrání je 20 kusů a v pořadníku jsou zapsáni všichni zaměstnanci Českých drah, takže šance je tak za 100 let. Ale do té doby všechny dřevěný pražce budou vyměněny za betonové. Já jsem chtěla asi 100 ks pražců, takže jsem nápady překopala a zahrádka vypadá jinak, ale taky pěkně. Zdravím, Jikina
Návrat nahoru
Marek L.
Administrátor

PříspěvekZaslal: st 31. 5. 2006, 17:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kdybych sháněl pražce, zkusil bych to asi přímo u výrobce. Vzpomínám na praxe, které jsem na průmyslovce v Bystřici pod Hostýnem měl v Jihomoravských dřevařských závodech, v podniku lidově zvaném Impregna. Jedním z jeho produktů byly právě pražce. Možná by se tady daly sehnat i přírodní, bez chemické impregnace, která na zahrádku určitě není moc vhodná.

Web www.jmdz.cz bohužel nefunguje.

Tady jsem teď navíc našel jeden inzerát.

_________________
Plánovaný výpadek: o víkendu nepojedou fóra, přecházíme na SuperFórum
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evina (novy)
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 1. 6. 2006, 14:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
RE Jikina: Úplně to slyším!! Laughing Již dlouho mě něco, díky Vašemu skvělému podání, tak nerozesmálo. Vřelé díky! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
jirka0258centrum.cz
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 8. 6. 2006, 0:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
pražce mi nabízel kolega s práce 10 kusů Smile
Návrat nahoru
Já sama
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 8. 6. 2006, 8:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A odkud je? Já ze středočeského kraje (poblíž Benátek nad Jizerou)...
Návrat nahoru
návštěva
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 8. 6. 2006, 13:23    Předmět: Jihomoravské dřevařské závody Odpovědět na téma Odpovědět s citací
se přejmenovaly na PLOMA - dřevovýroba, a.s. (www.pldv.cz), pražce už ale zřejmě nevyrábí...
Návrat nahoru
návštěva
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 8. 6. 2006, 13:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Trochu jsem brouzdal a našel jsem třeba firmu Framit z Březnice u Příbrami (www.framit.cz):
"sortiment: pražce surové, impregnované, kolejové příčné, výhybkové,..."
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt 15. 6. 2006, 14:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ahoj,
z vlastní zkušenosti vím, že pražce seženete na Českých drahách.
Já jsem si jich tento týden odvezla 150ks.
Návrat nahoru
xx
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 22. 6. 2006, 13:58    Předmět: A jaka byla cena za prazec? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A jaka byla cena za prazec?
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: po 26. 6. 2006, 10:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Cena za pražec byla 30Kč. Dopravu jsme si museli zajistit sami.
Vzhledem k tomu, že jeden pražec váží 80kg tak nám to vezl lesácký "klaďák" s rukou.
Návrat nahoru
YoRk
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 6. 8. 2006, 1:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
neni lepsi koupit si betonovou palisadu? napriklad http://www.best.info
_________________
AMD A64 3000+ 939/GB K8NF-9-RH/2x512MB SAMSUNG DDR400 C.L 2.5/GB GF 7300GT 256MB/HDD Maxtor 120GB SATA+2x 80GB ATA/DVD-RW LG 4163B/LG 19"TFT L1930BSNH/Fortron Blue Storm FSP350-60THN-P/NETBOX 4096/1536
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sutyn
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 9. 4. 2007, 21:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pražce si nekupujte. Jsou napuštěné nějakým olejem, který hrozně při výšších teplotách čpí. Je to nepříjemný smrad a obávám se, že olej v pražcích vydrží navěky i se smradem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Já sama
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 10. 4. 2007, 8:30    Předmět: Pražce už mám Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pražce už jsem sehnala - vloni v Pardubicích (pravda, doprava se mi trochu prodražila, ale i tak to celkově vyšlo na zlomek ceny, co by mne stály schody z jiného materiálu). Pražce jsou starší, ale v dobrém stavu. Rozhodně nejsou cítit, zřejmě to už vyčpělo. Schody jsme vyrobili a jsou naprosto senzační.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Stavby v zahradě  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group