další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak vypestuji kdoule?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Jádroviny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Myška
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 5. 1. 2006, 16:33    Předmět: Jak vypestuji kdoule? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Slyšela jsem o voňavých kdoulích od své babičky. Máte ji někdo na zahrádce? Mohu si ji vypěstovat ze semínka? Pamatuji se, že babička vkládala kdoule do prádla.

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
Návrat nahoru
Stánička
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 5. 1. 2006, 18:12    Předmět: Re: Kdoule Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Myška napsal:
Slyšela jsem o voňavých kdoulích od své babičky. Máte ji někdo na zahrádce? Mohu si ji vypěstovat ze semínka? Pamatuji se, že babička vkládala kdoule do prádla.


Moji známí z jižní Moravy ji mají na zahradě. Prý se dá vypěstovat ze semínka nebo koupit. Krásně voní, to je pravda, ale brzo hnijí. A dá se z nich udělat jen džem, který mi moc nechutnal. Ale má krásné růžové květy na jaře, to je fakt.
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá 2. 6. 2006, 16:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ja ji mam na zahrade (praha) kompot s brusinkama moc dobrej, ale nesmite rozvarit - jak je tvrda, tak se uvari prekvapive rychle. muzu vam ukopnout ikurkova@yahoo.com
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá 2. 6. 2006, 16:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
...protoze seminka budou az na podzim
Návrat nahoru
Anonymní


PříspěvekZaslal: st 28. 6. 2006, 19:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Možná že když obvoláte ovocné školky ve vašem okrese, že ji seženete. Kdouloňe mají několik odrůd. Můžou mít jablkovitý, nebo hruškovitý tvar...
Podobně jako plody kdouloňe se dají využít plody kdoulovců. To jsou okrasné keře, které na jaře pěkně většinou oranžově kvetou. Při vkládání do prádla narozdíl od kdoulí nejsou mastné(voskovaté)
Zpracovat na zavařeniny jdou údajně taky.
Návrat nahoru
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Jádroviny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group