další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
OT: Krovinorez
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zmizik
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 6. 7. 2006, 19:34    Předmět: OT: Krovinorez Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zdravim,

mam otazku na majitelov krovinorezov. Potrebujem kupit krovinorez kt. pokosi stredne velky pozemok asi cca 150x20 m. Rozmyslam nad znackou Honda, ale bolo mi povedane ze Honda nieje nic moc. Uvazujem este nad Mountfield. Je rozpocet cca do 20 000,-SK dost alebo malo a co doporucujete?

_________________
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd:acer cooler: zalman + hp nc6220 + HTC TyTN II 4GB mSDHC + Sony DSC-H5 + GPSsmap 60csx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype
petrumr
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 25. 7. 2006, 22:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já mám přes deset roku od mountfilda oleo-mac(john deere) ajsem nad miru spokojen.Sekám i za peníze a neměl jsem ho zatím v servisu,používám kvalitní olej pro vysokootáčkový motory.za studena nechytne nadrc-musí se to opakovat,ale po zahřátí chytá opravdu nadrc.Budu kupovat normální sekačku a tam bude pro změnu motor honda,z důvodu kvalitního startu(manželka)Když motor,tak z itálie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zmizik
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 19. 11. 2006, 13:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zdravim. Takze este v priebehu leta som kupil toto cudo Arrow Husqvarna 333R http://www.zofa.sk/ProduktDetail.aspx?q=1&id=33

Kosi to naporiadok, som stym v celku spokojny.

_________________
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd:acer cooler: zalman + hp nc6220 + HTC TyTN II 4GB mSDHC + Sony DSC-H5 + GPSsmap 60csx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Skype
Jojina
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 3. 3. 2008, 23:06    Předmět: manžel má MARUNAKA Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Myslím že je to na něm napsáno. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group