další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Pítko pro ptáčky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Voda v zahradě  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Seniorx
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 5. 1. 2006, 17:20    Předmět: Pítko pro ptáčky Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám na zahradě napajedla pro ptáčky, ale prý se mají udržovat i v zimě. Nezdá se mi, že by ptáci v zimě pili.
Návrat nahoru
Karolin
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 6. 1. 2006, 9:55    Předmět: Re: Pítko pro ptáčky Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Seniorx napsal:
Mám na zahradě napajedla pro ptáčky, ale prý se mají udržovat i v zimě. Nezdá se mi, že by ptáci v zimě pili.


Hezký den, někde jsem četla, že právě v zimě mají ptáci největší nouzi o vodu a potřebují pít. Tak jim zkuste tu vodičku dodávat i v zimě. Karolin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mičurin(smazano)
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 0:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
stejne zmrzne
podle me si to ptaci musi umet obstarat sami, je to jejich problem

_________________
Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
návštěvnice
Anonymní

PříspěvekZaslal: út 6. 6. 2006, 21:30    Předmět: pítko pro ptáčky Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ptáci pijí i v zimě, zkuste do svého pítka koupit vyhřívání (např. v Hornbachu cca 2 500 Kč). Já takto v zimě "zahřívám" vodu zlatým rybkám a nezamrzlou část jezírka velmi hojně navštěvují i ptáci. Letos například i čečetky zimní a pěnkavy jikavci.
Návrat nahoru
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Voda v zahradě  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group