další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Máte někdo zkušenosti se stroji značky Stiga?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alanno
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 13. 7. 2006, 10:11    Předmět: Máte někdo zkušenosti se stroji značky Stiga? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Uvažuju o koupi sekačky značky Stiga. Je to dobrá volba? Kamarád mě přemlouvá, ale jak mám porovnávat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ByrtusVl
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 17. 7. 2006, 14:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Používám sekačku s motorem "Stiga".Při dodržení předepsaných pravidlech,jsem naprosto spokojen. VB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrumr
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 27. 7. 2006, 22:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já mám origoš švédskou stigu economic,dvoutakt sice už deset roků sem ju chtěl dát do šrotu,ale pořád šlape a má spotřebu do půl litra za hodinu,budu kupovat s motorem honda ohc ,kvůli lepšímu startu a nemusím se patlat s olejem do benzínu. :roll:Stiga vyrábí motor?Já tam mám tekumsen-nebo jak se to píše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 8. 2006, 16:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám reader od Stiga starý 5 let a to maká jako dábel. Po prvním otočení klíčku naskočí a seká bez problémů. Já osobně jsem spokojený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group