další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Keříky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
irena 27
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 5. 8. 2006, 18:31    Předmět: Keříky Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zná někdo nějaké keříky nebo vzrůstnější trvalky které by mohly být celý den ve stínu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vltavín
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 28. 9. 2006, 22:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Těžko poradit když neuvádíte jak vysoké rostliny potřebujete. Ve vlhčím stínu porostou dobře mnohé kultivary bohyšek (Hosta), z kapradin pérovník pštrosí, z keřů snáší dobře zastínění třeba bobkovišeň (prunus laurocerasus).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
irena 27
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 4. 10. 2006, 15:33    Předmět: Keříky. Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na vzrůstu ani tak nezáleží místa tam mám dost ,tak se to nějak nakombinuje.Svítilo mi tam sluníčko ale postavili jsme tam domeček na nářadí a úplně mi zastínil celý záhon.tak musím přesazovat. Ale myslím si ,že jsem dostala dostatečnou odpověď.Vlhka je tam dost takže by se tam dařilo i kapradině.Na tu jsem úplně zapoměla.Dík za radu! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 1. 2008, 2:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Do stínu doporučuji hlohyni, buxus, rododendron, azalku, hortenzii, hostu, čechravu, barvínek, zimolez, heucher, denivku, poděnku, kakost či kopretinu. Na výběr je opravdu mnoho rostlin. Pokud si nevyberete zkuste se přeptat v nejbližším zahradnictví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trvalky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group