další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Kde se dá sehnat podražec (Aristolochia)?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Živé ploty a popínavé rostliny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marie holinková
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 24. 8. 2006, 15:58    Předmět: Kde se dá sehnat podražec (Aristolochia)? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Může mi někdo poradit, kde se dá koupit podražec?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x.e.n.i.e.
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 1. 9. 2006, 20:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zkoušela jste to tady?

http://www.starkl.com/ceska_republika.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzana.z
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 6. 9. 2006, 11:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já ho koupila vloni touhle dobou ve výprodeji v Globusu za 199,-- Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vltavín
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 28. 9. 2006, 22:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pokud máte na mysli podražec velkolistý (Aristolochia macrophylla), bývá v zahradnictvích k vidění celkem běžně, pokud ho neseženete teď na podzim, určitě uspějete na jaře. Ceny u Starkla jsou, dle mého ryze osobního názoru, většinou dosti luxusní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 21. 10. 2006, 21:31    Předmět: Podražec Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mám velice dobru zkušenost (několikaletou) se zahradnictvím v Černošicích u Prahy.Mají široký sortiment okrasných rostlin a velice příjemné ceny. Letos jsem u nich koupila dva ks Aristolochia durior po 25,00 Kč za kus.
Zkuste se podívat na jejich nabídku na www.najmanova.cz, kde je kompletní nabídka rostlin. Věřím, že se uspějete, zdravím a přeju pěkné dny. Mcl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Živé ploty a popínavé rostliny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group