další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak aplikovat postřik močovinou proti strupovitosti jabloní?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 14. 9. 2006, 19:50    Předmět: Jak aplikovat postřik močovinou proti strupovitosti jabloní? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
K preventivní ochraně jádrovin proti strupovitosti se doporučuje i podzimní postřik močovinou, nikde jsem ale nezjistil koncentraci. Máte někdo s touto ochranou zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ma.krtek
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 18. 9. 2006, 0:44    Předmět: močovina Odpovědět na téma Odpovědět s citací
proti strupovitosti močovinou?? To neznám. Znám ledek vápenatý, pomáhá proti strupovitosti a pihatosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 18. 9. 2006, 8:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ŠKODA, VYCHÁZÍM Z ODPOVĚDI NA MŮJ DOTAZ, PŘEDČASNÝ SPAD LISTÍ KTERÝ MĚ NASMĚROVAL NA STRÁNKY http://www.floranazahrade.cz/poradna/aktuality4.htm
http://www.vsuo.cz/vyzkum/och/choroby/ventin/ventin%20.html
LETOŠNÍ ROK BYL PRO MĚ KATOSTROFÁLNÍ,NEMÁM ŽÁDNOU ÚRODU A PŘITOM STROMY KRÁSNĚ ODKVETLY. NEVÍM KDE JE PŘÍČINA PROTO SE SNAŽÍM UDĚLAT PREVENCI PRO PŘÍŠTÍ ROK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ma.krtek
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 28. 9. 2006, 22:15    Předmět: postřik močovinou Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Říjnový časopis "Zahrádkář": 5 - 7 procentní postřik močovinou před opadem listí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group