další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Kdy je nejlepší začít s výsevem paprik?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 25. 3. 2008, 22:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Všichni každý rok říkají:Takovej blbej rok ještě nepamatuju. A já vím že počasí zlobí takřka každý rok. Neutral Ale ten letošní nejvíc Mr. Green Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 21:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dneska pozlobilo počasí bytelně je to tu jak o vánocích.Během chvilky tu bylo 10 cenťáku sněhu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 21:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to u nás jen 2 cm. Ale ty sněhové přeháňky stály za to Shocked . Nedříve jasno a ve skleníku vedro k zalknutí a pak chumelenice a hned zima a znova několikrát denně. Prostě aprílové počasí. Takže v dubnu budeme mít květen. Takže je vlastně počasí napřed. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 21:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
aprýlové počasí a ještě mě nejdou odeslat zprávy.je to k vzteku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 21:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No zase je to tady. Občas mám jen prázdnou stránku. Crying or Very sad Musím to občas aktualizovat aby se objevila. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 8:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak vám posílám ukázku rozdílu paprik,které byly vysety v jeden den.
Myslím ,že papriky nemám nijak přerostlé ,až na ty dlouhány,ta malá je kapie Lydie.
Fidych mě určitě zachvíli dožene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 10:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nemáte je přerostlé ale budete je mít přerostlé páč do sázení je ještě dost času. Leda že máte vytápěný skleník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nedoženeme vás s paprikami ani náhodou Embarassed! Těm mým teprve lezou lístečky, a to měly na klíčení opravdu teplo, jak mají mít. Musel by se stát zázrak Rolling Eyes . Možná někdy v půli května při výsadbě už to takový rozdíl nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No já jsem to poslala proto,aby jste viděli ten rozdíl,jak ženou ti dlouhánci.Však musí narůst skoro dva metry. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No tak se nebojte je rozestavět daleko od sebe nebo za chvíli budete muset doma svítit i ve dne páč vám zarostou okno. Mr. Green

Jinak na místě kde máte papriky bych dal ty orchideje. Tam by měly jít dobře. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moc se nesmějte,protože ,už to tak skoro vypadá.
Orchideje by tam dlouho nestínily Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nebojte se ty papriky málo zalévat budou kompaktnější. Zalévejte až na začátku vadnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To já dělám včera jsem k nim přiška a lupínky byly schvapoušené a vysely podél stonku ,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nevadí chce se to nebát. Jen když je člověk v práci a je slunečno tak je to o strach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 4. 2008, 20:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To jo a dneska jsem polovic sazenic odnesla do studeného skleníku,na noc je zakrejvám netkanou textilii ať si zvykaj.
Byly to surfinky,jahody,verbeny,atd......
Papriky a rajčata jsem si ještě netroufla.Dělám to tak každý rok a až jdou ven,je to bez problému., Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group