další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
zásilkový obchod Sieberz s.r.o. ?? Máte zkušenost?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku 1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 12. 3. 2008, 15:53    Předmět: zásilkový obchod Sieberz s.r.o. ?? Máte zkušenost? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Máte někdo zkušenosti s zásilkovým obchodem Sieberz s.r.o. http://www.sieberz.cz Question

Objednávam tam docela dost věci za docela dost peněz, tak bych ráda věděla, jestli jsou slušný.

Potřebuju osadit terasu, a jako úplný amater kupuju sazeničky všeho možného Cool

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 17. 3. 2008, 22:40    Předmět: Ceny? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Z nabídky není vidět, jak velké rostliny posílají, ale ceny se mi zdají dost vysoké Crying or Very sad
Ovšem těžko soudit, když s nimi nemám zkušenost, každý máme svůj oblíbený zdroj rostlin pro zahradu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 18. 3. 2008, 18:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak dnes mi o nich dorazil balík.Pravdou je, že je ten obchod asi lákadlem pro amatéry jako jsem já...Já si představovala, že mi pošlou 2m vysoký jahodník Laughing Laughing (ne to přeháním..to jsem nečekala ani já)...jejích načančané fotky vzbuzují zahradnickou vášeň..Cool
Mě přišli růže(popínavé) zdály se si dost solidní, borůvka, taky velká...pak tři sazeničky jahodníku vysoké cca 3-4cm...A stály 284kč Shocked já čekala něco většího..ale jsem amater..takže nevím...

Nicmeně se mi moc líbi jejich petunie..můžu věřit tomu že budou takhle střapaté?
http://www.sieberz.cz/orbiz/DigiTrade/52d1...47640.html

jsou přece jiné než ty co mají všude?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 18. 3. 2008, 20:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Plnokvěté surfinie by takhle střapaté být měly. Ceny se většinou pohybují od 28,- do 38,- korun + poštovné. Pokud budou odpovídat barvy, proč byste si neudělala radost a nekoupila si je? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 18. 3. 2008, 22:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A co tahle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 0:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak ta se taky povedla Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 11:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tu jsem koupil vloni a rozmnožil jsem ji na nejmín 100 rostlin. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 15:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
veškeré petunie a surfinie mám moc ráda snadno se množí a rychle narůstají,takže z jedné rostliny osázíte celý dům.
U velkokvětých se musí ,ale odstraňovat odkvetlé květy,zato milionbells je rostlina samočistící,takže ušetříte mnoho času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 16:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A právě proto že se snadno množí tak je u nás v zahradnictví prodáváme za 18 kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 19:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zásilkový prodej asi nevedete? Taková krásná cena - to by se truhlíky jen smály Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medicka.ol
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 21:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jéé tak to jsou ty petunie (byť na obrázku krásné) u toho SIEBERZ hodně drahé Sad no hlavně aby fakt pak vypadaly takhle Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak tohle je opravdu nádherný závěsný koflík,pokud to máte převzaté ze zásil.služby určitě tu fotku mají počítačově upravenou aby nalákaly zákazníka.
U těchto rostlin při dobré péči můžete vypěstovat stejnou nádheru.
Nejsou náročné.
V zahradnictví je opravdu koupíte levnějác asi kolem 20,- Kč aspoň u nás a víte co kupujete.
A z inter. obchodu nevíte co přijde jestli nejsou rostliny poškozeny a potom máte jen problémy s reklamací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ta růžová je Priscilla ta skutečně takle vypadá a bohatě kvete.Jak se ta modrá jmenuje si nemůžu vzpomenout ale je hodně nevýrazná , takle modrá určitě není spíš šedivá. Tu bílou jsme ještě neměli.

To je pěkně upravené na počítači. Mám tušení že to tam přivázali a ještě fotili jen jednu barvu a pocítačem to nabarvili.

Nejvíc mě může vytočit jak v tom katalogu mají navazané broskve, švestky a jiné plody na jednoletých výhonech. To jsou teda zahradníci. Hrůza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to už jsem viděla jak rostou jablka přímo ze spodu kmene,no nenechte se nalákat na ty metraky ovoce!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:40    Předmět: Stejné trsy Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Když si člověk pořádně prohlídne takovou katalogovou krásku, objeví shluky stejných květů, nebo ovoce různě rozeseté po rostlině. Už jsme se tím i bavili, kolik je takových "klonů", a Starklovi jsme psali, jak je to okatá úprava. Zřejmě je to netrápí. Mně by hanba fackovala, kdyby sem šly nepoctivě upravené moje fotky Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Kde a jak dobře nakoupit Jít na stránku 1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group