další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co dělat, aby mi vykvetla Valota?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karolin
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 6. 1. 2006, 9:58    Předmět: Co dělat, aby mi vykvetla Valota? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Prosím, poraďte mi, co mám dělat, aby mi vykvetla valota? Mám cibule od babičky, ale vůbec mi nekvete. Potřebuje slunce nebo stín? Hodně zalévat nebo málo?

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 22:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mrkni sem http://www.pelargonie.cz/valota.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 4. 8. 2007, 15:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Aby valota kvetla, neměly by se cibule začít zalévat dokud zjara nenaraší. Možná jsou taky hluboko zasazené, aspoň třetina cibule by měla být nad povrchem zeminy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne 5. 8. 2007, 11:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě bych dodala, že této rostlince nesvědčí prudké polední světlo. V srpnu se doporučuje vynechat zálivku.
Jinak není dobré příliš často ji přesazovat a naopak prospívá, když je pohromadě více cibulí. Ty ale logicky potřebují více živin, takže hodně a často hnojte, mírně i v zimě.
Přes léto můžete rostlinku letnit tak, že ji uložíte i s květináčem do země na zahradě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group