další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jste spokojeni se strukturou fóra?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: O tomto fóru a Abecedě zahrady  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marek L.
Administrátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 16:13    Předmět: Jste spokojeni se strukturou fóra? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Strukturu tohoto diskuzního fóra jsme se snažili vytvořit tak, aby pokryla všechny oblasti důležité v zahrádkářství. Na druhou stranu jsme ale nechtěli zbytečně zakládat sekce, ve kterých by se nediskutovalo, současná struktura je proto kompromis mezi snadnou orientací a komplexností.

To, co vyhovuje nám, ale samozřejmě nemusí vyhovovat všem. Pokud proto máte nápad, jak bychom měli strukturu upravit, napište do této diskuze. Patří sem i tipy, co bychom měli přidat, jaká sekce je zbytečná a tak dále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fojťan
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jsme maximalne spokojeni Cool
_________________
learnin' to fly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
hotspot
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 19:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem také maximálně spokojen. Cool
_________________
"We accept the reality of the world with which we are presented."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Andrew-DC
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 19:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ja som tiez spokojny Very Happy sice nerozumiem niektorym ceskym nazvom Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing. FijoK
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 20:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
MotorolaE680i napsal:
ja som tiez spokojny Very Happy sice nerozumiem niektorym ceskym nazvom Very Happy
veru, napr. nerozumiem co je to "Peckovice" lebo ak si k tomu das diakritiku tak v slovencine to moze znamenat hocico Laughing Laughing
_________________
I saw man who can change my destiny... He stood in the mirror.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
Marek L.
Administrátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 20:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je zajímavý postřeh - docela důležitý, protože fórum by časem mělo být určeno i pro slovenské čtenáře. Mohli byste sem vypsat termíny, které nejsou úplně jasné?

(Mezi námi, něčemu jsem nerozuměl, ani když to bylo česky Smile

_________________
Plánovaný výpadek: o víkendu nepojedou fóra, přecházíme na SuperFórum
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pěstitel
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 11:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Marek L. napsal:
To je zajímavý postřeh - docela důležitý, protože fórum by časem mělo být určeno i pro slovenské čtenáře. Mohli byste sem vypsat termíny, které nejsou úplně jasné?

(Mezi námi, něčemu jsem nerozuměl, ani když to bylo česky Smile


A chodil jste na základku? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek L.
Administrátor

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 11:24    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Už velmi dávno a pěstitelské práce mě hrozně nebavily.
_________________
Plánovaný výpadek: o víkendu nepojedou fóra, přecházíme na SuperFórum
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
christian
Administrátor

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 12:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Stuktura je pekna.. Neni zatim co dodat..
_________________
O víkendu spustíme SuperFórum!

Už je to tady..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing. FijoK
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 13:07    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Lukas[CZE] napsal:
Ing. Fijok: Peckovice = kôstkovica
diky, uz mi je to jasne Laughing

Marek L.: Jak ze vas to nebavilo? Sak tam sa aspon nic nemuselo ratat Laughing Mna to bavilo strasne - 45 minut oprety o hrable a tym to haslo Laughing

_________________
I saw man who can change my destiny... He stood in the mirror.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
ConPower
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 15:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Také jsem spokojen Laughing . Možná bych jenom přidal sekci na nějaké pekelné stroje prro údržbu zahrad a tak.. Sekačky, traktůrky, křovinořezy. Nebo nůžky na živé ploty a tak Smile .

//EDIT: Aha, pro to tu jsou "Nářadí a pommůcky".

_________________
Nokyja 6234 + 512 MB microSD Kingston @ Zímnz CX65, ajRajvr T10 1 GB + Koss KSC/75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Pěstitel
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 17:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ConPower napsal:
Také jsem spokojen Laughing . Možná bych jenom přidal sekci na nějaké pekelné stroje prro údržbu zahrad a tak.. Sekačky, traktůrky, křovinořezy. Nebo nůžky na živé ploty a tak Smile .

//EDIT: Aha, pro to tu jsou "Nářadí a pommůcky".


Ano, máte tam sekci nářadí a pomůcky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koniklec
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 10. 1. 2006, 10:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Struktura mi přijde výtečná!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 14. 1. 2006, 21:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jsem spokojen Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
TA
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 15. 1. 2006, 1:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
pridávam sa tiež : celkom oukej Smile
_________________
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy! - trolejbus.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ Skype
Tlumex
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 3. 2. 2006, 8:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
me jen prekvapuje ten provoz Shocked dal sem dotaz a az na administratora fora tam nikdo nepise a kazdy den to tu ma tak 1 max 2 prizpevky denne tohle se cpresu rentuje Shocked
_________________
S25->ME45->S65->CX65->M65 tak dloho opravovali az zjistili ze vubec nejede ->SE750i jediny na co si asi nezvyknu je nabijet mobil jednou tydne Smile
S125->Opel OmegaB 2.0 16V mazlik Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 3. 2. 2006, 9:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tlumex: Je kalendářně mrtvé období na diskuse těchto témat. Fórum potřebuje také nějaký čas na rozběhnutí a dostání se do podvědomí lidí.
Já osobně věřím, že s příchodem jara se vše změní a toto forum ještě neřeklo poslední slovo a jistě mile překvapí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tlumex
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 3. 2. 2006, 11:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
je to skoda hodlam vas doporucit tchanovi ale vypada to ze si tu pak bude povidat jen tchan s tchyni Mr. Green
_________________
S25->ME45->S65->CX65->M65 tak dloho opravovali az zjistili ze vubec nejede ->SE750i jediny na co si asi nezvyknu je nabijet mobil jednou tydne Smile
S125->Opel OmegaB 2.0 16V mazlik Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 3. 2. 2006, 11:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tlumex: Budeme velmi rádi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
tOplOaDer
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 8. 4. 2006, 15:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ja myslim ze struktura techto foru ostatne i dalsi na Cpressu je jedno z Nej.. dík za to..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Skype
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 9. 4. 2006, 18:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jsem spokojený. Přeji vysokou návštěvnost Wink Idea Arrow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
vizitix
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 9. 4. 2006, 18:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Myslim že je to ok,s příchodem pořádného jara se podle mě návštěvnost zvýší..
_________________
Dancall 2711->Nokia 5110->Philip Azalis 288->Siemens CT70->K700i-> 6234 + 2GB microSD Sandisk (multi kit) + AD-46 + Koss Porta Pro +3510i a další

Avatar roku 2008, hlas pro vizitixe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ Skype
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 20. 7. 2006, 16:36    Předmět: Fotky Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Určitě by většina z nás přivítala možnost doplnit své příspěvky o fotografie. Jedna fotka často nahradí obtížný popis problému a určitě by fotky přispěly k oživení celého fora.
Pokud tato možnost existuje tak se omlouvám a zároveň prosím o radu jak vložit fotky k příspěvku. J.Č.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 21. 7. 2006, 9:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Možnost doplnit do příspěvku fotku tu samozřejmě existuje. Pro připomenutí přidávám malý a stručný návod.

1.Mám fotku v na disku v počítači a chci ji zobrazit ve foru

a) nahraji ji někam na web ( http://resize.like.cz/ ), který mi vygeneruje jeji http odkaz. POZOR fotka musí být ve formátu JPEG a její název nesmí obsahovat diakritiku !!! (zmeníte např. v Malování - Uložit jako JPEG )

b) vygenerovaný odkaz např. http://resize.like.cz/images/1153468017pampeliska.jpg zkopírujete, vložíte do fora (Odpovědět), celý označíte a klitnete na kartu Img a dáte Odeslat




2.Našel jsem na webu fotku a chci jí zveřejnit zde na foru

a) kliknete pravým talčítkem myši na fotku, vyberete Vlastnosti, a zkopírujete si Adresu URL

b) odkaz např. http://forum.abecedazahrady.cz/templates/a...s/logo.gif vložíte do fora (Odpovědět), celý označíte a kliknete na kartu Img a dáte Odeslat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 21. 7. 2006, 22:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
DÍK MUSÍM SE STÍM ALE POPRAT AŽ BUDE ČAS. J.Č.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 22. 7. 2006, 17:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Když to nepůjde tak není problém mi jí poslat ne E-mail a já jí sem hodím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 27. 7. 2006, 13:13    Předmět: Foto Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsem se pokoušel podle instrukcí vložit fotku k mému příspěvku Předčasný spad listí ale bohužel jsem někde zřejmě udělal chybu a nepovedlo se. A teď mám další problém. Jak odstranit to nezdařelé doplnění. J. Č.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
djrichie
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 3. 8. 2006, 19:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
http://resize.like.cz/images/11546254940kriz1.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kryštof Korb
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 3. 8. 2006, 21:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jj, dobrý..

Snad se ta návštěvnost zvětší a bude to nejanvštěvovanější fórum o zahradě a kytkách! Smile

_________________
NokiaMania.cz | ...bez Nokie ani ránu
SuperForum.cz | O víkendu to přijde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jaroslav Černý
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 4. 8. 2006, 13:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nápad je to opravdu dobrý, určitě by tyto stránky navštěvovalo hodně zahrádkářů jen vědět jak. Podělit se o problémy ktéré určitě všichni máme a očekávat radu. Nebo na oplátku kolegovi poradit to jsou vlasnosti snad každého zahrádkáře
Sám navštěvuji tyto stránky necelý měsíc, napsal i několik příspěvků.Doposud jsem ale nepřišel na to jak můžu svůj již odeslaný příspěvek upravovat, mazat a jak do příspěvku vložit fotky.Řada zkratek a cizích slov je pro mě velká neznámá. Schází tu přehledná ucelená nápověda. Ne všichni jsou počítačově na výši je tu i naše starší generace samouků kterým nemá kdo poradit. Proto se přimlouvám za nás méně zdatné, připravte nám prosím přehlednou nápovědu. J.Č. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 14. 10. 2006, 8:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Teď se budu opakovat, ale tento proces vkládání fotografií je zbytečně složitý, záleží jen na administrátorovi. Určitě to půjde jako na těhle stránkách ve stejném programu:
http://www.celysvet.cz/ficus-benjamina.php
Admine zkuste prosím s tím něco udělat. Určitě nás všechny potěšíte.

_________________
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: O tomto fóru a Abecedě zahrady  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group