další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jakou používáte sekačku? Jste s ní spokojeni?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trávníky Jít na stránku 1, 2, 3  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:15    Předmět: Jakou používáte sekačku? Jste s ní spokojeni? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já mám od Mountfieldu TDL 484 TL s pojezdem. Mr. Green
Sekám asi každý týden 2-3 hodiny. Docela jsme spokojený. Jen by mohla mít širší záběr.


Naposledy upravil germi123 dne so 7. 1. 2006, 17:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Automan
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:16    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
germi: Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bond007
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
my mamy nejakou cervenou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fojťan
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
my mave VARI honda jeden kotouc - je vyborna, neznicitelna, jen se leje benzin a obcas se zkontroluje svicka a volejovej filtr.

tip: nevadi co z toho tece okolo (olej, benzin,...), jede neustale Very Happy

_________________
learnin' to fly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mickaelb
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mame jednu normalni rotacni, zaber 55cm....a pak takovy postarsi traktorek, ale zrepasovany, nekdy hodim foto, zaber asi 100 cm Wink
_________________
Na kdyby se nehraje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ Skype
ConPower
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 19:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky něco z Mountfieldu, červeného, motorového Smile . Dědovi tím sekám zahradu. Myslím, že to je nějaký Razor, či co...
_________________
Nokyja 6234 + 512 MB microSD Kingston @ Zímnz CX65, ajRajvr T10 1 GB + Koss KSC/75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zelik
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 19:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
My máme akorát takovej shit na elektriku,ale na naše sekání to stačí,vypadá to trochu jak motorka pro malý děti Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Malkovich
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 21:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mountfield-mám ji asi šest let a zatím byla jen jednou na kompletní servisní prohlídce a třikrát jsem měnil nože.Sekám trávníček okolo domu asi čtvrt hektaru. Mr. Green Tak docela dostává zabrat.
_________________
AMD Athlon 64 3000+, Arctic Freezer 64Pro,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,GeForce 7600GT Silent Pipe II,Case Gigabyte AURORA, 2x512MB DDR400 ,HDDSeagate 80 +120GB ,LCD FSP19-2,,Logitech Z-2300, DVD±R LG ,zdroj Fortron 400W ,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
christian
Administrátor

PříspěvekZaslal: ne 8. 1. 2006, 0:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mame nejakou elektrickou, ale planujeme koupit od Mountfieldu benzinovou, protoze uz nas nebavi furt tahat ten kabel nebo o nej furt zakopavat Smile
_________________
O víkendu spustíme SuperFórum!

Už je to tady..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOOK
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 9. 1. 2006, 14:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ja koupil pred par lety od montfieldu tu nejvesi elektrickou, jediny co mi na ni vadi, ze dost rezne, myla nastrikana jenom jednim vrchnim lakem, ktery se do dvlou let ve spodu sloupal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lumpo
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 11. 1. 2006, 22:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já mám takovou z Mountfíldu, ale ted jsem koukal na Kutila Tima a ten do ní dal motor z vrtulníku Laughing Na jaře se proto chystám na zástavbu HTP... Cool
_________________
Škoda Felicia Kombi LXi Silver... + čip + NOX...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Fojťan
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 12. 1. 2006, 15:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Lumpo napsal:
Já mám takovou z Mountfíldu, ale ted jsem koukal na Kutila Tima a ten do ní dal motor z vrtulníku Laughing Na jaře se proto chystám na zástavbu HTP... Cool


ono nebude takovy rozdil mezi lupem a sekackou, takze to staveni nebude pro tebe zadnej problem Wink

_________________
learnin' to fly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
TA
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 13. 1. 2006, 2:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
naša prvá rodinná sekačka sa po pár použitách pokazila... už ani neviem, aká značka to bola
_________________
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy! - trolejbus.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ Skype
christian
Administrátor

PříspěvekZaslal: so 14. 1. 2006, 1:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak uz mame benzinovku..
_________________
O víkendu spustíme SuperFórum!

Už je to tady..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pickuper
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 15. 1. 2006, 22:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Se sekačkou je to jako s manželkou, je třeba hledat a zkoušek,než člověk najde ten správný typ.Já osobně jsem po letech hledání a zkoušení zůstal u sekačky Jonsered,kterou jsem ovšem lehce poladil. Seriový dvouválec japonské provenience, dostal ostřejší klikovou hřídel, kované písty, laděné výfukové potrubí a zapalovací svíčky DENSO IRIDIUM. Jistě, někdo by mohl říci,že tato úprava je zbytečná.Nicméně před výše uvedenými úpravami jsem sekával svou "malou" zahrádku o výměře 1,7ha často i několik hodin.Po této úpravě se čas k sekání snížilna 54min a vedle průměrného přetížení 3,1g během sekání lze vychutnávat i excelentní zvuk dvoutaktníhovysoko obrátkového motoru spalujícího letecký kerosen. Zkrátka a dobře: vřele doporučuji!!!
Wink

_________________
...a Prorok Muhammad děl: "Dobrá, tato bitva je vyhraná. To však byl pouze malý džihád, nyní začíná velký džihád."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Trávníky Jít na stránku 1, 2, 3  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group