další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Nevíte jak na krtky?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci Jít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:17    Předmět: Nevíte jak na krtky? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nevíte, jak na krtky ?

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fojťan
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ROFL
teda tohle forum je kruty Very Happy

_________________
learnin' to fly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fojťan
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
vazne: my meli na zahrade nejakou "pistalku" na elektriku, co ty krtky vyhani... jenze vecne nefungovala, takze moc krtku neubylo.
_________________
learnin' to fly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem je zkoušel vyplavovat, ale moc to nefunguje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mickaelb
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
My zkouseli dymovnice, ale taky nicmoc, ale mam zkusenost, ze kdyz secu kazdy den, nebo tak jednou za dva dny, tak utecou....jo a btw, nejlepsi je na krtky kocka Wink nam uz jich ulovila alespon 5 Wink
_________________
Na kdyby se nehraje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ Skype
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já se jich vůbec právě nemůžu zbavit ani elektrika nepomáha. (1 fáze a drát zapíchlý do země) to akorád vylezli žížali,ale krtci pořád jsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fojťan
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
germi123 napsal:
Já jsem je zkoušel vyplavovat, ale moc to nefunguje Very Happy


to funguje na mysi - kdyz pustis tlakovkou vodu do jedny diry, po cely zahrade najednou zacne behat spousta mysi Very Happy
jinak jed je jistota Cool

_________________
learnin' to fly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fojťan
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
germi123 napsal:
Já se jich vůbec právě nemůžu zbavit ani elektrika nepomáha. (1 fáze a drát zapíchlý do země) to akorád vylezli žížali,ale krtci pořád jsou.


zkus to jako na ryby - granatem Wink

_________________
learnin' to fly


Naposledy upravil Fojťan dne so 7. 1. 2006, 17:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Fojtan: Já jim,ale ublížit nechci. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Merlin
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mam vyskusane a overene dat hadicu s vyfuku a pustit im aspon na 30.min trochu plynu. Treba to niekedy zopakovat, ked sa netrafis do spravnej diery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fojťan
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 17:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Merlin napsal:
Mam vyskusane a overene dat hadicu s vyfuku a pustit im aspon na 30.min trochu plynu. Treba to niekedy zopakovat, ked sa netrafis do spravnej diery.


to tam rovnou muzes pustis chlor Very Happy
germi je humanista, prece bys nezabil krtecka...

btw tohle forum je snad lepsi nez autorevue Laughing vono sem taky chodi lidi jen z autorevue... Wink

_________________
learnin' to fly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 18:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mě by ti krtečci až tak nevadili ,ale kdo má pořád rozhrabávat ty hromádky ?
Fojtan: Kluci z AR dělají do všeho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Anonymní


PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 18:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Je to nutno resit systematicky. Nejlepsi je prevence. Proste vybetonovat a natrit nazeleno. Wink
Návrat nahoru
Merlin
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 18:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
germi: Tak potom skus nazbierat tie zizali a hod ich susedovi cez plot, ale nezabudni to ozmanit krtkom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marek L.
Administrátor

PříspěvekZaslal: so 7. 1. 2006, 18:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Aby bylo hned od začátku jasno: Tohle fórum není chat ve stylu Garáže na AutoRevue. Chcete-li si jen popovídat, doporučuji použít opravdový chat, třeba ten na chat.autorevue.cz.

Opravdu už brzděte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci Jít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group