další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jaké čtete časopisy o zahradě + webové stránky?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
standys
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 24. 1. 2007, 12:33    Předmět: Jaké čtete časopisy o zahradě + webové stránky? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zdravím všechny zahrádkáře.

Zajímalo by mě, které si kupujete, nebo čtete časopisy o zahradě.

Já čtu:
Dům a zahrada
Zahrádkář
Flora na zahradě
Naše krásná zahrada

Pokud navštevujete spíše internet, které stránky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne 11. 2. 2007, 18:09    Předmět: zdroje na internetu Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Toto jsem kdysi cetl take s oblibou. Posledni rok ale hodne studuju permakulturni tematiku. www.ekozahrady.com pripadne na googlu zadat permakultura a vyhledat si vsechny clanky o tom. Na vetsine stranek je potom i doporucena literatura. Myslim ze v dnesni dobe jedna z nejsetrnejsich a nejefektivnejsich metod prirodniho budovani
Návrat nahoru
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 14. 2. 2007, 22:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Záleží na tom co vás vede k hledání zahradnických informací.V poslední době je pro mne výhodnější využívat internetové stránky,a vybírat si články a témata které potřebuji a mě zajímají. A které to jsou? Vprvní řadě Agroweb a sesterský Zahradaweb,to pro jejich profesionální a odbornou presentaci.A z těch volnějších Abecedu zahrady,Ovocnářskou-unii,ale i diskusní fora na Lidé.cz.V dnešní době si myslím,že je to i ekonomicky výhodnější než časopisy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 0:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Chodím si půjčovat do knihovny časopis Zahrádkář, někdy Dům a byt. Ale zdá se mi, že jsou si některé časopisy podobné jak vejce vejci - hodně obrázků, i když pěkných, a na text už tolik místa nezbývá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 30. 4. 2007, 5:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mně se líbí Dům a zahrada a Flóra na zahradě, ale je pravda, že si tam listuji hlavně kvůli nádherným obrázkům- fotkám, textů tam zase moc není a tak na psací články chodím všude možně na net:) anebo do knih
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 10. 6. 2007, 21:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Stalo se mi,že jsem na vlas stejný článek o kanadských borůvkách od stejného autora objevil jak v Zahrádkáři tak ve Floře,dokonce i v tomtéž měsíci.Doufám,že se autorovi podařilo dostat oba honoráře od obou společností. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group