další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Stříhání révy vinné
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Vinná réva  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kostitras777
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 9. 2. 2007, 17:52    Předmět: Stříhání révy vinné Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Koupil sem chalupu. U zdi se pne vinná réva. Má plno vysokých výhonů.
Na jakou výšku ji ostříhat a kdy?
Na starých vysokých výhonech jsou vydět mladé výhony.
Prosím o radu co sni?

(Nevím, co je to za odrůdu)

Děkuji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marz
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 10. 2. 2007, 18:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ja myslim, ze na odrude ani tak nezalezi. Jinak po pouziti googlu jsem nasel takovy mensi navod: http://www.hobbyzahrada.cz/data/clanek.asp...vinn%C3%A9
_________________
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 28. 2. 2007, 21:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Stříhejte tak, aby vám zůstaly jednoleté letorosty - nejsvětlejší dřevo loňské - na dvouletém dřevě ( tmavší pruty) a to na starším dřevě. Záleží, chcete-li révu pnout nebo ji snížit: pro tažně ponechte od 5 do 12 oček na jednoletém prutu ( pro pnoucí tvar), jinak postačí dvě až tři očka. Příští rok určitě po znáte, co Vám bude lépe vyhovovat. Nebojte se révu prosvětlit a odstranit vše, co je napadené a poškozené. Zdravím, Mcl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 1. 3. 2007, 15:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pokud by jsem mohl také trochu poradit,tak by jsem to pro letošní rok nechal,ať se letos vydovádí a ukáže co a jak.A ostříhal by jsem ji až kolem Mikuláše na dvě očka.V nynější době se snejvětší pravděpodobností při takovém zásahu setkáte s roněním réví a to je škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Vinná réva  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group