další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
muškáty
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 11:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vzpomínka na loňské léto.


Ahoj Iva Wink
Jsou tam obrázky dva. Snad se objeví a uvíte je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 11:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nádhera! Jak to vidím, nemůžu se dočkat tohoto léta!!!
V neděli jsem kontrolovala své balkonovky, zastřihávala, dávala pryč uschlé listy atp.
Představte si, že na chryzantémách byly mšice, potvory jedny, stejně tak i na hortenzii - krásně jí začaly růst lístky, asi pět - a všechny obalené naprosto neuvěřitelným počtem mšic. Confused
Tak jsem je postříkala a rostlinku šupla i s květináčem do igeliťáku, aby měly mršky po srandě. Twisted Evil
Musím je dnes prozkoumat, jak na tom jsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 16:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to je pěkný balkon plný kvítků,už se také nemohu dočkat.Pro Kateřinu:chrysantémy mám zamšicované taky,mravenci už jsou venku a tak vynáší mšice aby měly co žrát-verbež.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 20:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jeden nedočkavec vedle druhého, to je fajn! Laughing
Mravenci jsou letos aktivní snad celou zimu: každý večer, když sedám k počítači, vyběhne odněkud jeden starousedlík a dělá mi společnost. Venku zatím vidět nebyli, teď po ránu přimrzá, studěně fičí, tak budou zalezlí.
Mšice se ve skleníku snažily o existenci, ale už nejsou. Stejně se ještě do jara něco objeví Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 21:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
avoklibokavi: paráda Shocked solanum jasminoides + modré surfinie-dobrý nápad Idea a ty muškáty Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 22:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Když už jsme skočili do léta - taky se těším na svoje úplně obyčejně osázené truhlíky Smile Ale nadělají parády až do října, někdy i déle, pokud nemrzne. Fajn jsou bílé zvonky, přežívají v zimě venku a zjara jen rozdělím staré trsy na menší, něco rozdám a zas kvetou od června do zimy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 23:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Takže když léto tak přispěju taky trochou do soudku.ty zvonky jsou moc pěkné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 23:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Krása!!! Exclamation Exclamation Exclamation Vypadá to u vás jak v Itálii Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 6. 3. 2008, 9:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pane "Fidych" ty bílý zvonky, můžete upřesnit, jak se přeně jmenují? Moc se mi líbí. Tu Bouloň tu mám. Určitě to máte na stinném stanovišti. Je to moc pěkně vysázené i p. "HanaT", pastva pro oči. Very Happy Iva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 7. 3. 2008, 22:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Upřesnit by bylo dobré - ale zatím tápu i já. Mám zvonky vydyndané před lety od jedné paní ze sousední vesnice, vždycky měla záplavu bílých květů po balkoně a v kombinaci s muškáty nebo čímkoliv, to byla fakt paráda. Zvonky mi zůstaly, paní už není, a moje známá tvrdí, že jsou to zvonky "ženich a nevěsta", čili že mám nevěstu. Ale moc se mi to nezdá, znám je jako pokojovky, a i když jsou opravdu moc podobné, mate mně, že moje vydrží bez úhony venku celé roky Razz .
Jestli někdo znáte přesný název, napište nám to. Zkusím vynajít fotku, kde by bylo líp vidět jednotlivé květy a listy.
P.S. Fotka je připravena, ale nefunguje Ukažto.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 7. 3. 2008, 22:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
je to rostlina CAMPANULA ženich a nevěsta v bílé a modré
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 7. 3. 2008, 23:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Snad je líp vidět na kvítka?

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 7. 3. 2008, 23:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je dnes večer plný překvapení: ale proč by nemohly ženich s nevěstou přečkat zimu venku, když přečkají mučenky.
Takže mi opravdu chybí k nevěstě ženich Exclamation Musím jí ho letos sehnat, mohlo by to vypadat pěkně (ale ženicha paní nikdy venku neměla...) Díky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 8. 3. 2008, 16:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Neměla ho asi proto, že chlapy nevydrží to co ženský.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 8. 3. 2008, 20:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mr. Green Confused Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group