další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Kvetoucí padesátiny
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Listnáče  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hajoska
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 18:03    Předmět: Kvetoucí padesátiny Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Za 3 týdny jedeme slavit ke kamarádovi k Táboru slavit jeho 50.narozeniny. Byla jsem pověřena zakoupiti nějaký stromek či keř, který by mu dělal radost i po přesazení do zahrady. Líbilo by se mi spíše něco kvetoucího, pro radost. Jde však o chalupu, takže péče pouze o víkendech a ještě nepravidelně. Jinak jsou na zahradě pouze jabloně, líska, lípa a rybízy s angrešty. Jde ale o docela velkou zahradu. Sluníčko je tam celý den. Poradíte mi? Díky Embarassed
_________________
Mějte pěkný den !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 21:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Sice se jedná o chlapa v těch nejlepších letech,ale co si zkusit vybrat nějaký z kultivarů Magnolie.I kvetením by se mohl každoročně trefovat do narozenin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 21:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
I já se přikláním, velmi dobrý typ.
_________________
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hajoska
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 22:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Díky za tip, myslela jsem na ni také. Nevím ale, jestli by nebylo lepší, kdyby to bylo něco kvetoucího spíš v létě, kdy jsou na chalupě nejvíce.
_________________
Mějte pěkný den !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 2. 5. 2007, 23:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A co třeba čilimník? Můžete vybrat typický keř nebo rostlinu tvarovanou jako stromek (na kmínku). Květy jsou různých barev, dokonce i dvoubarevné. A různé druhy kvetou navíc v různou dobu - od května až do srpna, takže stačí jen vybrat měsíc, kdy bývá oslavenec na chalupě nejčastěji. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 3. 5. 2007, 22:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Možná by nebyla špatná nějaká okrasná jabloň, když je to venkovská zahrada?
Magnolie je krásná, ale přítomnost majitelů jen o víkendech a ještě ne pravidelně by mohla nějakého šikulu svést k tomu, že by si ji přesadil k sobě.
Jinak čilimník nemá chybu, pokud tam moc nefičí ( mně vítr vzrostlý keř rozčísl na dva kusy), vydrží i "nepéči" a je rok od roku krásnější!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hajoska
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 5. 2007, 9:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Všem díky za rady! Myslím, že nakonec opravdu vyrazím pro čilimník. Sama jsem si ho letos zakoupila a má se čile ke květu ! Ještě jednou díky! Lenka
_________________
Mějte pěkný den !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Listnáče  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group