další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Moruše
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Drobné a ostatní ovoce  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hajoska
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 10. 4. 2007, 12:02    Předmět: Moruše Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Koupila jsem si na výstavě moruši, leč nezeptala jsem se ( Rolling Eyes ), jestli je bílá nebo černá. Zajímalo by mě, jestli se to dá nějak poznat i když je ještě malá a předpokládám, že letos ještě nepokvete.... A dá se nějak udržet např. zatříháváním v 2 metrové výšce, abych z ní neměla obrovský strom? Díky moc za odpovědi !Lenka
_________________
Mějte pěkný den !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tchorik
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 12. 4. 2007, 22:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na tema moruse se hodne diskutuje na www.living.cz . Je tam na to rozsahla diskuze, kde nejspis najdete vsechny odpovedi na vase otazky. Taky jsem si ji koupila, take nevim, jestli bila nebo cerna, ale predpokladam, ze bila s cernymi plody a take ji chci zkusit udrzovat v nejake prijatelne vysce. Takze hodne stesti s pestovanim a nashle na livingu Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hajoska
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 15. 4. 2007, 23:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je luxusní diskuse....Už teď mám obavu, že jsem zakoupila moruši bílou a bude to strom jak stodola Surprised))))
Ne ba ne, ono to nějak dopadne.. Díky

_________________
Mějte pěkný den !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 5. 2007, 21:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Existuje forma Morus alba Pendula.Jde o mylý strom s větvemi visícími až k zemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hajoska
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 5. 2007, 21:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No zatím si nejsem jistá, jestli mi nezmrzla. Listy má úplně pryč a nic se neděje:(, takže to možná taky bude jedno, co jsem koupila.
_________________
Mějte pěkný den !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 6. 5. 2007, 20:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nespěchejte na ni,ona se probudí,a pozor může se probrat i až příští jaro,ta aklimatizace u některých rostlinek někdy trvá nezvykle dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hajoska
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 6. 5. 2007, 20:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No těbůh! Smile
_________________
Mějte pěkný den !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 27. 6. 2007, 23:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hajoska napsal:
No zatím si nejsem jistá, jestli mi nezmrzla. Listy má úplně pryč a nic se neděje:(, takže to možná taky bude jedno, co jsem koupila.


Probudila se Vaše moruše a obrazila? Letos tak velké mrazy nebyly, snad přežila a roste jako z vody (ale to zas by nemusela tolik, že?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hajoska
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 5. 7. 2007, 21:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ano, moruše kupodivu obrazila a má se čile k světu, je už celá obalená malými lístky. Tak doufám, že už bude OK.
_________________
Mějte pěkný den !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Drobné a ostatní ovoce  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group