další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Pochlubte se s fotkami Vaší zahrady
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sejvi
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 9. 6. 2007, 19:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
germi123 napsal:
Pěkný, co příjde okolo bazénu ?

Okolo bazenu jsem pred 2 dny zasazel travu... Takze okolo bude trava... Wink

_________________
Hloupost nejenže nezná hranic, ale nepotřebuje ani tlumočníka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ Skype
germi123
Moderátor

PříspěvekZaslal: so 9. 6. 2007, 22:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak ať brzo vyroste Smile Já bych si tam dokázal představit i jednu řadu nějakých přírodních dlaždic. A nebo to samé čím máte obložený bazén. Smile Ale je to o vkusu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 15:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací

Moje zimní zahrádka. Iva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 5. 3. 2008, 21:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pěkná . Ale ti sousedi , ty tam maj ale prales!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 22:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zimní fotku už asi nepořídím, tak jednu pozdně jarní z loňska Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 23:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak já posílám taky loňskou zahradu.
Musíme se kochat aspoň fotkama,když u nás dneska zase napadl sníh .Doufejme,že už nevydrží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 23:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jaksi mě ta vaše nejde otevřít
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 23:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
a takhle vypadá smutně skalka teď ještě na ní nic nekvete je otočena k severu a od jihu je stíněná jalovci a thují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 23:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale je ta skalka pěkná i teď! Já mám takovou dlouhou nudli úplně na sever a ve stínu skoro celý den, takže kvítka veškerá žádná, všechno zachraňují pidi azalky a ronďáčky + jehličiny. Zjara ještě pár sněženek a krokusů, ale pak byly všechny snahy o kvítí vždycky marné. Kdysi mi na ní krásně rostl a kvetl čilimník, pak přišla vichřice a vyvrátila ho úplně. Možná ho ještě někde najdu.

Tak to byl on, fakt je ho škoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 23:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jakto že vám to nejde otevřít ,dáváte fotky přes ukasto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 23:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dávám fotky jako vždycky přes Ukažto.com, úplně stejným způsobem je vkládám do fóra a vůbec nevím, v čem je zádrhel. Už se mi to asi dvakrát stalo, že místo fotky byl tenhle červený křížeček a druhý den (nebo ještě týž) se fotka objevila celá. Ale nejdou mi otevřít ani od jiných, tak nějak na přeskáčku, čert ví, proč zas nade mnou vítězí technika Question Je to k zlosti, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 23:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Zkusím ho dát znovu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 13. 3. 2008, 23:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak je to zakletý někde tady na severu!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Čilimník možná bude!
URL=http://klasika.ukazto.com/?img=2441589,ilimnk.jpg][/URL]
Tak uvidíme Question
Trochu krkolomně, ale přece jen se povedlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak ten je,ten nemá chybu.
To je keř jak je starý,moc pěkně září v těch koniferach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group