další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Zkušenosti s pěstováním Strelície
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 5. 2007, 16:36    Předmět: Zkušenosti s pěstováním Strelície Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Podělte se o své zkušenosti.
_________________
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 5. 1. 2008, 2:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jedna moje známá má strelícii již mnoho let. Její rostlinka dosáhla výšky kolem jednoho metru a každý rok nádherně kvete. Já sama ji vždy obdivuji. Prý není až tak náročná, jak se o ní tvrdí. Stačí ji jen vydatně zalévat a zvyšovat jí vzdušnou vlhkost rosením. Zpočátku prý trochu zasychaly listy, to ovšem vyřešila tím, že ji nedává na přímé sluníčko. Také ji hnojí, ale ničím speciálním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 9. 1. 2008, 22:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moje zkušenosti s pěstováním strelicií jsou veškeré žadné. Jen mě před lety o dovolené překvapilo, jak rostly ve španělských zahradách na celodenním úpalu. Půda nebyla od pohledu nic moc, s vodou se všude na zalévání šetřilo a strelicie si tam trůnily a kvetly v obrovských trsech Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group