další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
kde koupit mřížku pro popínavé rostliny
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Živé ploty a popínavé rostliny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kiboko
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 15. 5. 2007, 12:16    Předmět: kde koupit mřížku pro popínavé rostliny Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Můžete mi prosím poradit, kde koupit dřevěnou mřížku pro popínavé rostliny. Byl jsem v OBI a tam nice nemají. Nejlépe tak 60-80 cm na 190 cm, natřeno na hnědý kaštan Xylodecorem.... ale nemusí být. Obecně mi jde o to, kdo tyto mřížky vyrábí. Dostanou se např. v květinářství či zahradnictví? Mohl bych si to nechat udělat truhlářem, ale nevím, jestli vezme takhle malou zakázku (je dost vytížený) a taky by to pro mne bylo dražší. Díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Nachtmanová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 15. 5. 2007, 20:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jen tak namátkově jsme mrkla na internet, zde máte některé obchůdky a výrobce, které nabízejí mřížky na popínavé rostliny. Nevím, zda to bude pro Vás přijatelné, ale můžete se s nimi kontaktovat a uvidíte:

http://www.keliwood.cz/doplnky/index.php

další:
Dřevovýroba Tichý Vladimír, Nádražní 447, 58291 Světlá nad Sázavou, tel. 045145632, mřížky na popínavé rostliny

pro doplnění:
Plastové ploty a pergoly: http://www.alu.plast.cz/

Z kovu: http://www.kovokupka.cz/nabytek_zahradni_doplnky.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 16. 5. 2007, 23:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mřížky na popínavé rostliny má v katalogu a zasílá na dobírku zásiokový obchod Horizont Bystrovany
http://www.horizont-zs.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 17. 5. 2007, 8:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vyprdněte se na Obi,pokud nemáte důvěru k českým truhlářům,ani truhlářským učńovským školám,tak se zkuste poptat v některém květinářství.Jsou zahradníci kteří si tímto přividěláválávají v zimních měsících aby nemuseli propouštět všechny schopné a šikovné zaměstnance.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kiboko
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: čt 17. 5. 2007, 10:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nějak to v tom katalogu Horizontu nemohu najít - v které je to rubrice?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 17. 5. 2007, 22:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Musím se omluvit - Horizont už jsem vyhodila, ale teď jsem se dívala, že OPRAVDU má v nabídce mřížky asi v pěti variantách od 99,00 - 395,00 Kč Petrklíč Frýdek-Místek - též zásilkový obchod.
http://www.petrklic.cz - rubrika Fortel Dům a zahrada.
Doufám, že si vyberete! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kiboko
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 21. 5. 2007, 15:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Díky. Ten "fortel" jsem taky našel a už objednávám mřížku C v provedení hnědý palisandr. Snad to bude OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 21. 5. 2007, 21:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hlavně aby se mřížka líbila vašim popínavkám! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PedroKV
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 24. 7. 2007, 10:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já jsem teď dělal mříž na boční stěnu přístřešku na auto. rozměr 4,1x1,5m, oko 15cm, rám z prken š.10cm, tl.2,7 (po ohoblování), latě 2x0,7cm a kupoval jsem to na pile. Cena celkem 330Kč, spojovací materiál asi 30Kč (menší a větší hřebíky a ještě jich dost zbylo, musí se kupovat v železářství, kde jsou na váhu a ne v hyprsupr, kde jsou v krabičce a 3x dražší). Rám jsem uchytával asi 5-7cm vruty, pár jich doma bylo, tak cenu nevím a barva Lazurol palisandr, něco mi zbylo z 9kg barvy ze stavby přístřešku. Je potřeba dát 3 vrstvy. Fotku můžu poslat mailem. Jo, dělali jsme to ve dvou lidech asi 2h.

Pro srovnání: Baumax 180x180cm mříž 700Kč.

_________________
Hyundai Accent 1.5 CRDi mod. 2005
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 24. 7. 2007, 22:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vlastní výroba je určitě nejlepší, na míru a přesně podle představ. Jenže nejsme každý tak šikovný (-á), a tak se musíme pídit po hotových - a většinou hodně předražených - výrobcích Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Živé ploty a popínavé rostliny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group