další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Zahradní vchod na popínavé rostliny
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Stavby v zahradě  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Já sama
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: st 23. 5. 2007, 8:07    Předmět: Zahradní vchod na popínavé rostliny Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hledám specializované prodejny, kde bych mohla sehnat - a teď nevím, jak se tomu říká - zahradní vchod sestávající z klenuté pergoly na popínavky. Tím myslím, takový ten oblouk z "žebříku", pod kterým budeme procházet. Ještě jsem se nerozhodla, jestli by měl být dřevěný nebo kovový, potřebovala bych se inspirovat. Poradí mi někdo, kde se tyto zahradní vchody prodávají/výrábějí? To, co mají v OBI a podobných marketech se mi nelíbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 23. 5. 2007, 23:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Oblouk na pnoucí rostliny = pergola, zadáte-li si na internetu toto heslo, dostanete se na firmy po vlastech českých, které vám zhotoví pergolu na míru a podle přání. Hodně zdaru!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irena Forejtová
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 24. 6. 2007, 18:46    Předmět: Zahradní vchod na popínavé rostliny Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Podívejte se na firmu Vladeko (www.vladeko.cz). Ta vyrábí různé zahradní doplňky ze dřeva. A jestli občas navštěvujete výstavy také tam můžete uspět. Řada firem má dřevěný zahradní program ve svém sortimentu. Dalším řešením je nechat si oblouk vyrobit u truhláře. Nemyslím, že by to bylo o mnoho dražší než když koupíte hotový. Obchodníci mají na zboží stejně marži, takže na tom stejně nic neušetříte. S pozdravem Irena Forejtová (AZ)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin_H
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 30. 11. 2007, 14:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
myslím, že hledáš tenhle typ pergolyhttp://www.vladeko.cz/pergoly-linda.aspx?produkt=linda-14-15
jde to udělat i na míru


Naposledy upravil Martin_H dne pá 15. 2. 2008, 16:58, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 28. 12. 2007, 20:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
U nás je měly na podzim v Peny,takže by to snad neměl být problém v těchto zařízeních.Jinak toto není nic složitého udělat svépomocí.Já jsem je před lety udělal z pvc vodovodních trubek tak jak jsem potřeboval a letos jsem toto vylepšil klasickou zahradní hadicí,a je to prý super za hubánka. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 28. 12. 2007, 20:42    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pergola (nebo oblouk) z PVC trubek je nevídaná věc! Ta hadice je jako samozavlažovací (zavlažovací) systém na rostliny, které se pnou, nebo má jinou funkci Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavKrejcar
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 12. 2007, 20:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já to beru,že to může vypadat divně,ale slouží to ke spokojenosti a účel to splnilo pro mne uspokojivě.Je to pevné,stabilní,a po čase ukryté v ozelenění.Zelená opletená hadice je jen co by snadno tvarovatelný a nenápadný oblouk nad břečťanem.Oboje je prakticky nerušivé "neviditelné".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 30. 12. 2007, 2:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Proč by ne, jen ta hadice mně zaujala, že snad jste ještě nějakým způsobem vyřešil problém se zaléváním a ušetřil si starost a práci. Jen aby už bylo jaro, a zas nám zeleň dělala radost!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Stavby v zahradě  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group