další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Fotografie zajimavých malých zahrad
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Typy zahrad a architektura Jít na stránku 1, 2  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní


PříspěvekZaslal: po 9. 1. 2006, 14:00    Předmět: Fotografie zajimavých malých zahrad Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dovolil jsem si zalozit toto vlakno, tak jestli mate nejake zajimave totky, sem snimi at mam inspiraci.
Návrat nahoru
HOOK
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 9. 1. 2006, 14:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro poradek zalozil jsem to ja, az ted koukam, ze se nezobrazil muj nick Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nadšenec
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 9. 1. 2006, 15:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A kdo jsi, Hooku? Neobjevil jsi náhodou Austrálii a Oceánii? To byl Cook, co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOOK
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 9. 1. 2006, 15:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Za nickem nehledej zadny smysl, pouzivam ho na Ar, tak jsem se pod nim prihlasil i tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef Bučko
Anonymní

PříspěvekZaslal: pá 16. 6. 2006, 0:02    Předmět: Jen něco pro inspiraci Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Návrat nahoru
wbgarden
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 18. 7. 2006, 22:55    Předmět: Zahrada plná čarověníků Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Možná, že někoho bude zajímat moje malá zahrada....
http://wbgarden.com/sunny%20october.jpg
nebo snad jarní téma
http://wbgarden.com/tilia%20cordata%20wb.jpg

Zdraví Jan Sláma
http://wbgarden.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 16. 10. 2006, 20:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
wbgarden.
mě zajímá Very Happy Very Happy Very Happy . Nebylo by víc foteček z blízka, třeba z několika úhlů. Question
A prosím něšetřit na fotografii Wink Děkuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 16. 10. 2006, 20:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
PS: nejvíc to zátiší se škumpou, pokud jsem to dobře rozpoznala. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: so 18. 11. 2006, 14:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Posílám pár obrázků....
Jan wbgarden


http://wbgarden.com
Návrat nahoru
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 18. 11. 2006, 17:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Paráda, co ještě přidat? Ta první nemá chybu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wbgarden
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 18. 11. 2006, 19:20    Předmět: Zahrada plná čarověníků.... Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dovoluji si upozornit, že se pořád jedná o jednu a tutéž soukromou českou zahradu - wbgarden.com. Vzácná návštěva na předchozím snímku, profesor Shinjo z univerzity v Kjótu si od nás nemohl odvézt čarověník, protože fytokontroly na hranicích dávají jednu rostlinku na úroveň atomové bomby....
Přikládám další obrázky
Jan, na zahraničních fórech vystupuji pod nickem wbgarden - witch´s broom garden - zahrada plná čarověníků....

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt 25. 1. 2007, 14:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Fotky by byly, ale jak je sem dostat?
ivet.musilova@sezna.cz
Návrat nahoru
Iweta
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt 25. 1. 2007, 15:34    Předmět: Otázka Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moc mě baví navrhovat zahradu. Máme pozemek 3300m2, který byl plný bezinek a šípků. Díky velikosti a finanční náročnosti jde úprava pomalu, přesto se tu stále něco mění. Bavila by mě i taková práce v navrhování zahrad. Pokud by jste někdo o nějakém využití mých nápadu věděli, dejte vědět. Děkuji Iweta
ivet.musilova@seznam.cz
Návrat nahoru
Červík
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 25. 1. 2007, 17:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Iweto - tady
http://www.imageshack.us/
procházet- najít obrázek ve svém PC- zvolit velikost-host it.
- zobrazí se obrázek.
Vlevo od Thumbnail for forums (1)překopírovat odkaz tady do fóra.

_________________
Raději kapku štěstí než bečku rumu. Diogenes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sppring
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne 28. 1. 2007, 18:26    Předmět: Návrh zahrady Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ahoj, chtela bych preorganizovat nasi malou zahradku za domkem /radovka/, je to proste ctverec uprostred ho puli asi pul metru na vysku a 4 metry na delku ker (rikam tomu steaplechase), jinak trava, kousek zahonku a v rohu je kompost. Hlavni nevyhodou u radovek je zahrada vedle zahrady,proto bych chela bud zvysit plot (pokud to malou zahradu jeste vice opticky nezmensi) a nebo vysadit vyssi porost a tim "znemoznit" sousedum sledovat kazdy krok, co na zahrade udelam Shocked . Jestli mate nekdo nejake napady, sem s nimi Very Happy budu moc vdecna.. Pokud najdu foto, tak poslu. Diky Sppring
Návrat nahoru
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Typy zahrad a architektura Jít na stránku 1, 2  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group