další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Derovany plech
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noclaf
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 13. 8. 2007, 15:42    Předmět: Derovany plech Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Muj dotaz nesouvisi se zahradou, ale nejaky mistni kutil by mi mohl pomoct.Smile

Mam VELKE (desitky kil) mnozstvi ocelovych kulicek. Puvodne jsem myslel, ze vsechny maji prumer 13mm. Bohuzel nedavno jsem zjistil, ze jsou mezi ne zamichany i 12mm kulicky, coz je bohuzel okem absolutne nerozlisitelne.

A ja je ted potrebuje za rozumny cas (a cenu) roztridit. Jedine co me napadlo, je kovova deska s otvory presne 12mm - mensi kulicky propadnou, vetsi ne. Kde v Praze by mi do plechu vyvrtali takhle presne diry (ve Ferone rovnou s plechem?) ? Nebo mate jinou myslenku jak je roztridit?

_________________
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pege
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 18. 8. 2007, 17:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na rovnou desku (stolu) přichytit přes podložky 12MM silné nějakou lištu a zbytek je snad jasný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Nářadí a pomůcky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group