další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Proskurník lékařský - Althaea officinalis
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veronika Foglová
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: ne 30. 9. 2007, 20:54    Předmět: Proskurník lékařský - Althaea officinalis Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobrý den, mám jeden problém. Nedaří se mi nikde v kamenných obchodech ani na internetu sehnat sazenice nebo alespoň semena proskurníku LÉKAŘSKÉHO (ne proskurníku topolovky - Althea rosea). Tímto se na Vás obracím s prosbou o pomoc. Pokud byste věděli, kde se sazenice nebo semena dají sehnat, prosím, pište na můj e-mail: veronika_foglova@ladymail.cz
Předem moc děkuji, Veronika Foglová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá 5. 10. 2007, 17:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Veroniko, sazenice nabízí Bylinářství a kořenářství u sv. Jana. Majitelkou je Pavla Kurková, obchod naleznete v Pardubicích. Pro rostlinku byste si ale na jaře musela přijet, poštou se kvůli neblahým zkušenostem neposílají.
Mrkněte na http://www.bylinarstvi-korenarstvi.cz/sazenice.asp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika Foglová
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá 5. 10. 2007, 20:26    Předmět: Díky Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Díky za radu. Veronika Foglová Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Zelenina a bylinky  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group