další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Pochlubte se svojí nejkrásnější pokojovkou
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jaromir.malich
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 9. 1. 2008, 21:04    Předmět: Pochlubte se svojí nejkrásnější pokojovkou Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Milí čtenáři,

dnes vyšel článek o výběru pokojových rostlin do moderního interiéru. Byli bychom moc rádi, kdyby se nám aspoň někteří z vás předvedli, jaké mají tyto rostliny krásné. Můžete třeba vyfotit svou nejoblíbenější rostlinu v bytě či domě a její obrázek umístit do tohoto fóra. Krásné rostliny budou určitě inspirovat všechny naše čtenáře.

_________________
Spolupracovník www.abecedazahrady.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 12. 1. 2008, 21:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Copak o to, chlubit se by bylo pěkné, jen vědět jak.
Přímo sem se snad fotky vložit nedají, a dát si je "někam" na internet, odkud se dají stáhnout dle odkazu, je pro mně příliš velké sousto (vůbec nevím kam). Nemám v tom jasno, i když se stydím to přiznat. Třeba je nás takových Neználků víc Embarassed Poradí někdo znalý?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 12. 1. 2008, 21:47    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem taky neználek , to moje cymbidium sem nemůžu dostat. Embarassed
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 12. 1. 2008, 21:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Těšme se, že nás bude neznalých víc, a pak se nad námi někdo smiluje - a krásy se jen pohrnou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 12. 1. 2008, 23:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Na moje cymbidium se mužete podívat tady http://fotoalba.cz/fotky/9591699.
Mám ji 2 roky a kvete poprvé a má přesně 20 květů

_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 12. 1. 2008, 23:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Neználek se ptá: na té adrese může mít fotky kdo? Každý kdo chce, nebo jak se s tím vypořádat? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 12. 1. 2008, 23:51    Předmět: kam umístit fotky Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Byla jsem na tom stejně, ještě že mám doma v těchto věcech zběhlejšího potomka. Pokud chcete umístit někam rychle a jednoduše fotku, můžete zkusit i některý ze speciálních webů např. http://load.imageshack.us

Zadáte adresu a když se vám stránka rozbalí, najdete na ní známé okénko a "Procházet", jako když přidáváte obrázek k mailu. Uděláte to tedy stejně. Obrázek se vám po potvrzení uloží na této stránce, vyběhne vám adresa-link. Pro přímé zobrazení si zkopírujete až tu úplně poslední na stránce a vložíte ji do okénka zprávy v diskuzním fóru, nesmíte ale zapomenout nejdříve odkliknout v nabídce u zprávy na "img", musí být před linkem a za link musí ještě přijít " [/img]", které to ukončí - je to klasické HTML

Tak snad to pomůže nám Neználkům ;o)[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 13. 1. 2008, 0:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Težko vybrat rostlinku, kterou bych upřednostnila před ostatními, ale momentálně má u mě prim tento vánoční kaktus, protože mi už podruhé o Vánocích vykvetl, nejdříve loni a letos mě potěšil znovu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 13. 1. 2008, 0:03    Předmět: Už to mám Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pomohlo mi kouknutí na orchidej s odkazem, přes něj se dojde na místa, kde je možno si založit vlastní album.
Jeden se zapotí Razz (zvlášť Neználek), ale funguje to!!! Fotka (zatím) jedna je tam, až to hlava zpracuje, ukážu taky nějakou krásu Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne 13. 1. 2008, 1:13    Předmět: Vkládání fotek Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pro všechny, kteří mají menší či větší problémy s vkládáním fotografií, už naši administrátoři chystají podrobný návod, ve kterém krok za krokem vysvětlí, jak správně postupovat.

Chviličku tedy prosím ještě vydržte! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majkl
Administrátor

PříspěvekZaslal: ne 13. 1. 2008, 10:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Návod k vložení obrázku do fóra:
http://forum.abecedazahrady.cz/viewtopic.php?t=947
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 13. 1. 2008, 12:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsem si založil album orchideje viz:
http://fotoalba.cz/alba/jmelibile/1233146
Fotky jsou ještě teplý. Omlouvám se za horší kvalitu Embarassed fotil jsem to přes okno ,byl jsem línej je sundávat (já s nima vůbec nerad hýbám) . Většina orchidejí je staří 2 roky.

_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 13. 1. 2008, 19:20    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Je to paráda, gratuluji! Jedna orchidej krásnější než druhá, a Mikeš vypadá taky dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 13. 1. 2008, 19:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě doporučuji roubování ibišku ,mám na jednom bílý,růžový,oranžový a červený vše plné květy. Zatím to nekvetlo zároveň ,jen oranžový a červený viz http://fotoalba.cz/fotky/8835734
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Matej S
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 13. 1. 2008, 21:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací

neviem ci sa to da nazvat pokojovka, a tiez nemozem povedať ze je ta naj, lebo všetky su naj.
Ale táto mi začla kvitnuť, je to Genlisea lobata x violacea,je to mäsožravka, tak preto neviem ci je to idealna pokojovka, ale mam ju v izbe tak snat je Razz

viac foto mam tu picasaweb.google.com/matejscrat na otvorenie použite intrenet explorer alebo FireFox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group