další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Pochlubte se svojí nejkrásnější pokojovkou
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kateřino já jsem dneska narazila taky na Phalenopsis miniaturu, květy bílé s fialovým jazykem /pyskem/, mohly být tak asi 1,5 cm bylo jich tam snad na dvacet,cena byla šílená 280,- tak jsem si nechala zajít chuť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To ještě není tak moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Co není moc? Cena nebo počet květů?
Vy mně snad, lidičky, zblázníte, a v Teplicích si koupím taky nějakou orchidejku - pak mi budete muset všichni radit, co dělat, aby u mně přežila. Bude to první Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Chce se to nebát. Koupit orchideje ta Za 4-5 tisíc a třeba ňáká přežije. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Uf Exclamation Mr. Green , tak tedy troškařit nebudu, ale zas tolik se nerozšoupnu Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 21:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ještě,že sedím na židli,jinak jsem spadla pod stůl,když jsem si představila tu cenu,kterou bych pohřbila. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No pár měsíců jsme jedli jen suchej chleba a bylo na orchideje. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě že máme vlastní studnu a bude čím chleba zapíjet Laughing .
Určitě se moje drahá polovička potěší tou novinkou, že se vařit nebude Razz (stejně zjara brblá, že musí shodit zimní kila) a budeme doma jak v deštných pralesích...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale dobrá zpráva je že to jsou pokojovky které nejvíce a také nejdéle kvetou. Rekord mám 6 měsíců. Tu dobu kvetl jeden květ než opadl. Zajímalo by mě jestli existuje nějaká okrasná rostlina která to vydrží déle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vidíte, a uvádí se, že orchideje dokáží kvést (jeden květ) tak 2 - 3 měsíce. Ta vaše je přímo rekordmanka Shocked - který druh to je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 22:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Phalaenopsis. Je to ten zprava růžový puntíkatý. Někde tady je fotka. Ostatní Phalaenopsisy nekvetou tak dlouho. Díky tomu že jednotlivé květy vydrží tak dlouho tak kvete 3 roky nepřetržitě. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 10:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
HanaT napsal:
Kateřino já jsem dneska narazila taky na Phalenopsis miniaturu, květy bílé s fialovým jazykem /pyskem/, mohly být tak asi 1,5 cm bylo jich tam snad na dvacet,cena byla šílená 280,- tak jsem si nechala zajít chuť.


Ta cena je vážně šílená. Těch 79 Kč, co jsem dala, se mi zdálo tak akorát. Přítel si ve slevě koupil rozrostlou levanduli (Lavandula stoechas) ve velkém květináči za 80 Kč, byla taková smutná, ohnuté stonky. Pořádně ji zalil, teď je opravdu nádherná (závidím Razz ).

Do těchto slev se dostávají rostliny, které odkvetou, čímž ztrácí pro většinu kupujících na zajímavosti, příp. nezalité či naopak přelité (což je špatné, protože při bližším ohledání zjistíte, že hnijí).
No ale v prvních dvou případech, pokud mě něco zaujme, neváhám Very Happy - mám pocit, že zachraňuji. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 12:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Počkejte ,já příští neděli jedu do Brna,tak se asi neudržím a navštívím OBI,pak vám ukážu co jsem utratila peněz. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 14:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to Vás podráždím svojí tříletou rekordmankou. Mám pocit že kvete celé 3 roky bez přestávky. Někdy květy vydrží i 6 měsíců. Ten větší stonek kvete už od vánoc.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 14:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jo tak to není možné taková nádhera,takovouhle strakatinu jsem měla žluto vínovou a už jsem ji ubezdušila. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group