další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak dlouho máte vánoční stromeček?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 25. 1. 2008, 23:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kam se hrabe plánování na pětiletky! Ale je to fajn, když víte tak daleko dopředu, co vám poroste - skoro se mi chce závidět Arrow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 3. 2. 2008, 22:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě žije a raší jak nikdy, budu ho muset vyfotit než bude pozdě.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 3. 2. 2008, 22:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Fotka je na http://fotoalba.cz/fotky/10356805 a http://fotoalba.cz/fotky/10356803
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 3. 2. 2008, 23:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To nemá chybu! Možná bude časem stačit odstojit vánoční ozdoby a navěsit velikonoční vajíčka. Váš stromeček je dokonale multifunkční Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 4. 2. 2008, 20:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jen nechápu jak mohl někomu vyrašit vánoční stromek již začátkem ledna. Viděl jsem to v televizi. Nikdy nám nerašil dříve než koncem ledna.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 5. 2. 2008, 21:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moc tomu, co ukazují v televizi jako "zázraky" ani nevěřím. Nebyl to Pták loskuták? (Myslím pořad, ne stromek) Laughing Nabídněte jim pak ten Váš na Velikonoce, paní Ottová bude mít pravdu, že ho nazdobíte kraslicemi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 5. 2. 2008, 21:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To bylo ve zprávách jak jim raší a už někdy kolem tří králů. To ještě můj ani nenaznačoval že do rašení pude. Buďto ho měli od 1. prosince doma nebo to byla loňská reportáž a jen ji zrecyklovali.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 6. 2. 2008, 16:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jestli jim tak brzo skutečně vyrašil se dá říct těžko. Vím, že nám jednou jedinkrát začat stromeček taky rašit, ale nepamatuji se, za jak dlouho to přesně bylo, ale bylo to poměrně brzy, myslím že tehdy to byl takový teplotní šok, mírná zima ho asi nastartovala a když přišel do tepla, obrazil, ale brzy mu nové výhony zaschly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 16. 2. 2008, 20:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak už ho zase napadly mšice a svilušky stejně jako loni . Brzy bude po parádě Confused . Postřik 2m vánočního stromku v obýváku by asi nebylo to pravé ořechové Laughing .
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 17. 2. 2008, 14:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je škoda, ale je fakt, že takové živé ozdoby z mšic a jiné žoužele nejsou to pravé Neutral Náš trochu ztrácí barvu, ale jinak stojí rovně jako správná stráž, chránící Vánoce před ústupem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 17. 2. 2008, 20:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vy si hýčkáte Vánoce, nebo aspoň vzpomínky na ně, a mně se chce postrkovat kalendář směrem k jaru ! Což neznamená, že vám přeji ožírače stromků v pokoji Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 17. 2. 2008, 22:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Však ono to uteče ,hlavně že už jsou ty nejkratší dny za námi. Na pokojovkách už to začíná být znát.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 18. 2. 2008, 12:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky bych chtěla znát kouzlo, které by nám přičarovalo slunečné jarní dny, ale žádné neznám a stromečku je mi líto. Nedokážu ho sundat, když se ještě tak drží. Na druhou stranu kam tak pospíchat, vždyť ten rok uteče než se ohlídneme a Vánoce tu budou zase coby dup a zima a vlezlo s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 18. 2. 2008, 18:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Teď jste mi připomněla moji rodinku: zatímco jásám nad každým trošku jarnějším dnem, moje lepší polovička neustále poznamenává: " ...však ten čas letí tak rychle, uvidíš, léto se překulí a máme za chvíli zase zimu na krku!" Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 18. 2. 2008, 19:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já se taky nemohu dočkat sluníčka, jenže na jaře pookřeju jen maličko, aby to bylo skutečně ono, musí sluníčko pálit, abych si mohla "nabít svoje solární články" a to se mi nějak rod od roku daří míň a míň. Nevím, jestli je to tím, jak letí čas nebo tím, že se ven dostanu v pravý čas jen málokdy, ale taky mám ten pocit, že se těším na něco, co mi proběhne pod rukama aniž si stačím kousek chytit. Takže v tom jsem s Vaší paní na jedné lodi Cool O tom udělat z džungle na zahradě u chaty zase něco podobného zahradě ani nemluvím! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group