další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak dlouho máte vánoční stromeček?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 11:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsem zešílel a postříkal jsem ten vánoční stromek Talstarem. Snad to přežijem a ty svilušky a mšice nepřežijou.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 15:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Docela jste mně pobavil! Zešílet takto - ale zahradníci mají všelijaké úchylky a myslím to že přežijete ve zdraví. Přežili jsme i jiné přísady ve vzduchu,že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 16:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je mazec mšice zkapali do jedné. Sice to v obýváku smrdí jako v chemickém skladu ,ale stromek možná vydrží do března. Větrám tak se snad budu moct večer dívat na televizi.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 22:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Odpoledne mě napadlo, že bychom mohli na výdrž vašeho vánočního stromku sázet. Tipuju v každém případě Velikonoce (doufám že pošlete fotku s jarně vyšňořeným vánočním stromkem Very Happy )
Na televizi se můžete dívat otevřeným oknem do pokoje z venku. Sice bude zima vám i televizi, ale zajdou i poslední přeživší svilušky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 22:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No vyvětrali jsme to ale radši jsem vedle v pokoji u noteboku. Jen tata se obětoval a statečně kouká u stromku na telku. Svilušky to asi taky zabalili. Na ozdobách ten postřik naštěstí není moc znát.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 23. 2. 2008, 21:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Už dodělává chudák
http://fotoalba.cz/fotky/10810922

_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 23. 2. 2008, 21:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Takže sázku nevyhraju... Crying or Very sad Naštěstí se nikdo nepřipojil a o nic nepřijdu. Přesto jste úspěšný pěstitel pokojového vánočního stromku Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 23. 2. 2008, 22:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No ještě týden počkám ,protože ještě neopadává. Takže to bude zase do března Smile
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 24. 2. 2008, 15:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsem vyštrachala fotku z loňských Velikonoc, není nic moc, ale přeci jen je na ní vidět ta symbioza Vánoc a Velikonoc Laughing . A že stromeček vydržel až do dubna, i když na té přesvětlené fotce vypadá holý, nebylo tomu tak, jen už neměl tu mladickou svěží zeleň Wink
Uvidíme, jak to bude s letošními, naším i Vašimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 24. 2. 2008, 20:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dost dobrý zvlášť když loni byly velikonoce podstatně déle než budou letos. Letošní rok to máme podstatně jednodušší, protože jsou velikonoce nejdříve za posledních x let.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsme poprvé měli vánoční stromek i přes velikonoce. Sice se jich nedožil (jen spodní větve jsou ještě zelené) . Bylo to krásné každé návštěvě jsme stomek rozsvítili a venku padal sníh. Kupodivu neopadává i když je skoro suchý ale krásně voní . V obýváku je to jak v lese.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vám se tam vejde?
To jste vydržel opravdu dlouho a ten stromek,že neopadal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Asi tušil, že bude k tomuhle velikonočnímu počasí stylový Laughing Laughing.
Když se lidi a příroda dohodnou, jaká je to paráda: vánoční idylka jak vyšitá Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak koukám že jsme tu všichni největší přispěvatelé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Včera to zlobilo, aspoň u mně, nedalo se fórum kloudně otevřít, jukaly na mně jen prázdné stránky. Tak aspoň teď nutím ukažto.com k činnosti - mám z něj taky nějaké torzo, ale takovým prapodivným způsobem aspoň posílá fotky Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group