další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Jak dlouho máte vánoční stromeček?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 15:12    Předmět: Jak dlouho máte vánoční stromeček? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
U popelnic přibývá vyhozených vánočních stromků a tak mě napadlo poptat se, jak dlouho vám doma vydrží ozdobený stromeček? Vždycky jeho likvidaci oddaluji, takže běžně ho míváme do února. Loni se mi podařil "rekord", stromeček vypadal stále dobře (máme zatím chladný obývák) a pak nějak nebyl čas na odstrojení, takže jsme ho sundavali až na první velikonoční svátek Laughing Nedávno jsem o téhle spíš nechtěné raritce vyprávěla známé a ta mi tvrdila, že prý to někde bylo dřív tradicí sundat ho až s příchodem Velikonoc. Tak jsme možná byli tradiční, ani o tom nevíme. Slyšeli jste někdy o tomto zvyku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra Škarková
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 22:09    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Stromeček, až do Velikonoc? To by se našemu koťátku, které si z něj udělalo trenažér na lezení, asi hodně líbilo. U nás se traduje, že se stromeček "odzdobí" již na Tři krále, ale netuším, proč tak brzy. Osobně mi je líto se ho tak brzo zbavovat. Bohužel, musela jsem. Podlahové topení mu očividně moc neprospívalo, i když byla v misce voda.
Do Velikonoc bych to asi nevydržela, ale dívat se na něj o měsíc dýl, to by se mi moc líbilo:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 23:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tříkrálové odstrojování probíhá i u nás, ale velikonoční vánoční stromek - klobouk dolů, že vydržel a nepadal, asi to nebyl smrček? Taky se mi líbí mít stromek trochu déle (nejraději i dříve, ale to nemám povoleno), nejdéle u nás vydržel do 11.ledna Crying or Very sad Nic moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 23:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Loni nám vydržel do března. Dokonce narašil ale pak ho napadly svilušky a mšice tak musel ven. Většina větví byla ještě svěže zelená jen ty nové výhonky už usychaly (nedostatek světla a živin)
Teplota v pokoji 18-20°C

_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 14. 1. 2008, 23:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Letos jsou Velikonoce už před koncem března, myslíte, že vytvoříte rekord?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 15. 1. 2008, 0:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No jo to stojí za pokus. V létě jsem stromek ošetřil proti savým a žravým škůdcům tak snad ty potvory nedostane. Do řezu jsem udělal zářez ko kříže aby lépe přijímal vodu tak uvidíme. Zatím je v pohodě ale ještě neraší (což by nebylo ku prospěchu páč to dost vysiluje)
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 15. 1. 2008, 14:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Smrček by určitě nevydržel ani u nás. Byla to jedlička, jako skoro vždycky, jen někdy proložíme borovicí a to tehdy, když nám nedoroste žádná vhodná špička na stromech v našem "lesíku" na zahradě u chaty. Protože je nám líto mladých stromečků, už léta to řešíme odříznutím špičky některého z přerostlých stromů. Máme stromek i sluníčko do chaty Confused Řežeme ho většinou poslední víkend před Vánoci, takže je dostatečně čerstvý, doma ještě stojí v chladu ve vodě. Asi nezanedbatelné pro jeho výdrž je, že máme takové "stromy republiky", co mají silný kmínek, takže je v něm i dost zásob vody. Jedlička je asi ideální, protože padá minimálně, jehličí spíš zaschne a hlavně při odstrojování skoro nepíchá, na borovici aby si člověk pozval fakíra Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: út 15. 1. 2008, 14:53    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
My jsme vždycky mívali smrček a nechávali jsme ho doma do té doby, než si o odstrojení "řekl" sám. Very Happy Vydržel i do února, ale déle ne, jehličí holt opadávalo.
Letos jsme poprvé slavili svátky jednak s umělou jedličkou, jednak s živými větvičkami (také jedličky) - ty přece jen pokoj krásně provoní.
Stromek jsme odstrojili před dvěma dny, větvičky i s baňkami jsou stále ve váze. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 15. 1. 2008, 15:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je na smrček opravdu úctyhodný výkon, vím, že všem známým vždycky vydržel tak maximálně tři neděle a to už to bývalo opravdu košťátko.
Jinak s Vámi, paní Dvořáková, plně souhlasím, že jedlička krásně provoní byt, opravdu stačí jen pár větviček, ale nesmí být v místnosti moc teplo jinak brzy zaschne a vůně je ta tam. A nejvíc se vždycky rozvoní po vyvětrání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 15. 1. 2008, 17:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak u mě to byl smrk a vydržel do března. Řežu ho na štědrý den.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 16. 1. 2008, 16:52    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To bude ono, určitě záleží na čerstvosti. Zažila jsem myslím jen kupované smrčky a ty už někde uříznuté na hromadě usychají zpravidla dva tři měsíce před Vánoci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 16. 1. 2008, 17:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Také dostatek vody a nižší teplota
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 24. 1. 2008, 22:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak už raší ,dnes jse zase dolejval vodu a je svěže zelený. Raší poměrně dost pupenů. To mu brzo dojdou zásoby ve dřevě.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 24. 1. 2008, 23:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Však si příští rok pořídíte nový! Měl byste si dělat záznamy, jak dlouho který rok stromek vydržel ještě po Vánocích Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 25. 1. 2008, 23:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Pořídím nový a už se na něj dívám na zahradě. A na jmelí na příští vánoce se také už dívám. Jmelí a vánoční stromky mám připravené do vánoc 2050.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 25. 1. 2008, 23:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Kam se hrabe plánování na pětiletky! Ale je to fajn, když víte tak daleko dopředu, co vám poroste - skoro se mi chce závidět Arrow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 3. 2. 2008, 22:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ještě žije a raší jak nikdy, budu ho muset vyfotit než bude pozdě.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 3. 2. 2008, 22:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Fotka je na http://fotoalba.cz/fotky/10356805 a http://fotoalba.cz/fotky/10356803
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 3. 2. 2008, 23:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To nemá chybu! Možná bude časem stačit odstojit vánoční ozdoby a navěsit velikonoční vajíčka. Váš stromeček je dokonale multifunkční Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 4. 2. 2008, 20:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jen nechápu jak mohl někomu vyrašit vánoční stromek již začátkem ledna. Viděl jsem to v televizi. Nikdy nám nerašil dříve než koncem ledna.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 5. 2. 2008, 21:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moc tomu, co ukazují v televizi jako "zázraky" ani nevěřím. Nebyl to Pták loskuták? (Myslím pořad, ne stromek) Laughing Nabídněte jim pak ten Váš na Velikonoce, paní Ottová bude mít pravdu, že ho nazdobíte kraslicemi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 5. 2. 2008, 21:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To bylo ve zprávách jak jim raší a už někdy kolem tří králů. To ještě můj ani nenaznačoval že do rašení pude. Buďto ho měli od 1. prosince doma nebo to byla loňská reportáž a jen ji zrecyklovali.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 6. 2. 2008, 16:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jestli jim tak brzo skutečně vyrašil se dá říct těžko. Vím, že nám jednou jedinkrát začat stromeček taky rašit, ale nepamatuji se, za jak dlouho to přesně bylo, ale bylo to poměrně brzy, myslím že tehdy to byl takový teplotní šok, mírná zima ho asi nastartovala a když přišel do tepla, obrazil, ale brzy mu nové výhony zaschly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 16. 2. 2008, 20:35    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak už ho zase napadly mšice a svilušky stejně jako loni . Brzy bude po parádě Confused . Postřik 2m vánočního stromku v obýváku by asi nebylo to pravé ořechové Laughing .
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 17. 2. 2008, 14:59    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je škoda, ale je fakt, že takové živé ozdoby z mšic a jiné žoužele nejsou to pravé Neutral Náš trochu ztrácí barvu, ale jinak stojí rovně jako správná stráž, chránící Vánoce před ústupem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 17. 2. 2008, 20:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vy si hýčkáte Vánoce, nebo aspoň vzpomínky na ně, a mně se chce postrkovat kalendář směrem k jaru ! Což neznamená, že vám přeji ožírače stromků v pokoji Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 17. 2. 2008, 22:27    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Však ono to uteče ,hlavně že už jsou ty nejkratší dny za námi. Na pokojovkách už to začíná být znát.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 18. 2. 2008, 12:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky bych chtěla znát kouzlo, které by nám přičarovalo slunečné jarní dny, ale žádné neznám a stromečku je mi líto. Nedokážu ho sundat, když se ještě tak drží. Na druhou stranu kam tak pospíchat, vždyť ten rok uteče než se ohlídneme a Vánoce tu budou zase coby dup a zima a vlezlo s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 18. 2. 2008, 18:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Teď jste mi připomněla moji rodinku: zatímco jásám nad každým trošku jarnějším dnem, moje lepší polovička neustále poznamenává: " ...však ten čas letí tak rychle, uvidíš, léto se překulí a máme za chvíli zase zimu na krku!" Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 18. 2. 2008, 19:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já se taky nemohu dočkat sluníčka, jenže na jaře pookřeju jen maličko, aby to bylo skutečně ono, musí sluníčko pálit, abych si mohla "nabít svoje solární články" a to se mi nějak rod od roku daří míň a míň. Nevím, jestli je to tím, jak letí čas nebo tím, že se ven dostanu v pravý čas jen málokdy, ale taky mám ten pocit, že se těším na něco, co mi proběhne pod rukama aniž si stačím kousek chytit. Takže v tom jsem s Vaší paní na jedné lodi Cool O tom udělat z džungle na zahradě u chaty zase něco podobného zahradě ani nemluvím! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 11:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsem zešílel a postříkal jsem ten vánoční stromek Talstarem. Snad to přežijem a ty svilušky a mšice nepřežijou.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 15:44    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Docela jste mně pobavil! Zešílet takto - ale zahradníci mají všelijaké úchylky a myslím to že přežijete ve zdraví. Přežili jsme i jiné přísady ve vzduchu,že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 16:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to je mazec mšice zkapali do jedné. Sice to v obýváku smrdí jako v chemickém skladu ,ale stromek možná vydrží do března. Větrám tak se snad budu moct večer dívat na televizi.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 22:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Odpoledne mě napadlo, že bychom mohli na výdrž vašeho vánočního stromku sázet. Tipuju v každém případě Velikonoce (doufám že pošlete fotku s jarně vyšňořeným vánočním stromkem Very Happy )
Na televizi se můžete dívat otevřeným oknem do pokoje z venku. Sice bude zima vám i televizi, ale zajdou i poslední přeživší svilušky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 22:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No vyvětrali jsme to ale radši jsem vedle v pokoji u noteboku. Jen tata se obětoval a statečně kouká u stromku na telku. Svilušky to asi taky zabalili. Na ozdobách ten postřik naštěstí není moc znát.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 23. 2. 2008, 21:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Už dodělává chudák
http://fotoalba.cz/fotky/10810922

_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 23. 2. 2008, 21:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Takže sázku nevyhraju... Crying or Very sad Naštěstí se nikdo nepřipojil a o nic nepřijdu. Přesto jste úspěšný pěstitel pokojového vánočního stromku Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 23. 2. 2008, 22:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No ještě týden počkám ,protože ještě neopadává. Takže to bude zase do března Smile
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 24. 2. 2008, 15:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsem vyštrachala fotku z loňských Velikonoc, není nic moc, ale přeci jen je na ní vidět ta symbioza Vánoc a Velikonoc Laughing . A že stromeček vydržel až do dubna, i když na té přesvětlené fotce vypadá holý, nebylo tomu tak, jen už neměl tu mladickou svěží zeleň Wink
Uvidíme, jak to bude s letošními, naším i Vašimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 24. 2. 2008, 20:41    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dost dobrý zvlášť když loni byly velikonoce podstatně déle než budou letos. Letošní rok to máme podstatně jednodušší, protože jsou velikonoce nejdříve za posledních x let.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak jsme poprvé měli vánoční stromek i přes velikonoce. Sice se jich nedožil (jen spodní větve jsou ještě zelené) . Bylo to krásné každé návštěvě jsme stomek rozsvítili a venku padal sníh. Kupodivu neopadává i když je skoro suchý ale krásně voní . V obýváku je to jak v lese.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Vám se tam vejde?
To jste vydržel opravdu dlouho a ten stromek,že neopadal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Asi tušil, že bude k tomuhle velikonočnímu počasí stylový Laughing Laughing.
Když se lidi a příroda dohodnou, jaká je to paráda: vánoční idylka jak vyšitá Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak koukám že jsme tu všichni největší přispěvatelé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Včera to zlobilo, aspoň u mně, nedalo se fórum kloudně otevřít, jukaly na mně jen prázdné stránky. Tak aspoň teď nutím ukažto.com k činnosti - mám z něj taky nějaké torzo, ale takovým prapodivným způsobem aspoň posílá fotky Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A já myslel že to dělá můj počítač. Já jsem z něj vymazal vše co jsem nepotřeboval a myslel jsem že to je moje chyba. Sad Tak to jsem rád že ne Smile .

Naposledy upravil Daniel Bozner dne st 26. 3. 2008, 20:57, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 26. 3. 2008, 20:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ta záhada byla i u nás na Moravě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 23:26    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dnes jsme se rozloučili z naším vánočním stromkem Crying or Very sad Crying or Very sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 30. 3. 2008, 0:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To brzo Exclamation
Jestli mě zrak neklame tak už má nárusty pěkně svěšený Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: ne 30. 3. 2008, 22:51    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Takový krásný stromek - to byla škoda ho vyhodit, ještě vám mohl pár týdnů vydržet Laughing Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Smetiště  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group