další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Pomáháte v zimě zvířátkům? Proč jste si nezasoutěžili?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 20. 2. 2008, 22:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to se nam to tady rozjelo ze zahrady jsme vlezli přímo do kurníku. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 20. 2. 2008, 23:03    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ne ne liliputka nežije v kurníku.Ta spí na tyči nad brankou ke kurníku. Aby měla nožičky v teple tak jsem jí přivázal na tu tyčku kousek teplé látky. Do kurníku už vůdec nechodí.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 20. 2. 2008, 23:05    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
bosto2 napsal:
Ne ne liliputka nežije v kurníku.Ta spí na tyči nad brankou ke kurníku. Aby měla nožičky v teple tak jsem jí přivázal na tu tyčku kousek teplé látky. Do kurníku už vůdec nechodí.


To si neumím moc dobře představit - nad brankou ke kurníku? Ale nemáte ji venku, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 20. 2. 2008, 23:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ne je pod střechou. Ona si to místo vybrala sama. Nejdříve spala na brance, ale já jsem ji rušil když jsem večer chodil pro vajíčka a ráno se žrádlem.Teď mám strach aby mě někdy nešprkla na hlavu.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kateřina Hradová
Moderátor

PříspěvekZaslal: st 20. 2. 2008, 23:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to jo. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 13:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak se slepicemi skončím,ale mam ještě jeden negativní názor na polystyren /v zahradě/ Nemůžu se dívat na to jak se přidává do hlíny a jak ho všude propagují,věřím že je dobrým pomocníkem,maj to někde otestováno,že se do pudy neuvolňují nějaké škodlivé látky,co se v té půdě zachvíli bude moct pěstovat,když si to budeme sypat do zahrady?Snad jen nějaká ta okrasa a co zelenina a ovoce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 14:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To by chtělo nejakého chemika . Já netuším jestli se nějaké látky do půdy uvolnují.
Necháme ty slepice a polystyrén bejt a vrátíme se k zvířátkům.
Já přikrmuji jen ptactvo( z ostatních zvířat nechtěně potkany)

_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 22:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Máme sousedy bydlící na samotě v lese, a ti pomáhají ptáčkům celý rok. Tak si je navykli, že se k nim hrnou hlavně strakapoudi a sojky v létě a hledají, co by se dalo smlsnout (bezpracně). Proto se i dohadujeme - nejsem pro celoroční krmení, a sousedům to připadá normální Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 22:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Krmit začínám od listopadu a přestávám od dubna.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 22:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je normální, ale kupovat v létě lůj pro sýkory a strakapoudy? Navíc aby se mi kolem oken ve vedrech plácaly mastné cáry... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 22:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No právě, lůj za tepla pěkně teče a zabíjí vše živé pod ním.A ty mastné skvny na chodníku no fuj!
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 23:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Dobře, omlouvám se vašim slepičím kamarádkám, zatím jsem na žádné přítulné sama nenarazila. Blíž jsem s nimi přišla do styku jen u svých místních kamarádek na chatě. Tam se s nimi nikdo nešmajchloval, slepice byly vždycky takové upatlané a co mě rozčilovalo, že je pouštěli všichni ven, aby si nahoře na polích slepice nacpaly zadarmo bachůrky, jenže oni pak lezly i k nám pod plotem a rozhrabaly záhony apod. Za to kuřátka, ta bývala úžasná, takové krásné nadýchané plyšové hračky a zdála se i docela učenlivá, a pak zřejmě jak rostla a rostla, tak nečinností hloupla Wink

A snad ještě jedna vzpomínka ohledně toho šmajchlování. Prvního psího kamaráda mi rodiče pořídili od známého z vesnice, samozřejmě, že přišel do styku se slepicemi. Nu a když jsme to roztomilé štěňátko přinesli na chatu, dostalo jeden z polštářů jako pelíšek. Když to uviděla spořivá babička, div jí neranila mrtvice, polštář sebrala a vzala si ho s sebou do pokoje. V noci se konalo něco jako důchodcovský stryptýz, neb polštář obsadili čmelíci a pak následně obsadili i babičku. Babička vylítla z pokoje a aby dodala důkaz té hrůzy co jí rodina způsobila, jala se ze sebe strhávat a vyklepávat svršky před mírně řečeno šokovaným a zprvu nic netušícím zetěm Embarassed Laughing Takže se slepicemi se užije i jinak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 21. 2. 2008, 23:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Laughing Laughing
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 9. 3. 2008, 14:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
mám na zahrádce párek kosů zimu v pohodě přečkali kocour je nechytil a za odměnu,že jsem je v zimě přikrmovala běhaj po trávníku a pilně zbírají nevděčný hmyz.
Fotila jsem je,ale kosák se zalekl oběktivu zato kosice si ničeho nevšimla a spokojeně pila vodu z bazenku,je v rohu.

Ta deska co plave na vodě je pro ptáčky a včelky,do té doby než narůstou leknínové listy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 9. 3. 2008, 17:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky jim dáváme do bazénku prkno, aby se nenakláněli k pití z hladkých okrajů, ale někdy to nepochopí a pak jde o to, jestli mají štěstí, že je někdo nablízku a pomůže jim Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Život zahrádkáře Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group