další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co se kde klube ze země?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 1. 3. 2008, 21:13    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Koukám že se to jeví všem stejně. Já mám také pocit že se nám deště vyhýbají. Kousek od nás je v létě silná bouřka a liják a u nás nic. A to se opakuje i několikrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 1. 3. 2008, 21:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Suché jaro mně děsí tím, že klesá voda ve studni až pak zmizí úplně. V posledních sedmi letech jsme byli dvakrát bez vody od června do prosince (jednou do 10. a jednou do 19.12). Nemáme totiž na naší samotě vodovod, jenom studnu, a bez vody je to neskutečně obtížné žití. Taháme ji pak v barelech od šťastnějších sousedů s hlubší studní, a šetříme každou troškou.
Tak pršet může o sto šest, ale vichr přijít opravdu nemusí. Stačí že poválel všechny ještě nerozvité krokusy Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 1. 3. 2008, 21:21    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jé vy jste ze samoty po takovém životě jsem vždy snila,
ale musím se smířit s tou hlavní silnicí na Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 1. 3. 2008, 21:30    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
My máme vodu ve studni zároven s hladinou Labe a tak je stav vody poměrně stabilní. Ale dno studně je jen půl metru pod úrovní Labe a tak mám vodu v létě jen na 10 minut. Naštěstí rychle přitéká . V létě kvůli tomu zalévám 5 krát denně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 1. 3. 2008, 21:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak to jste dobrý,to já lajdačím,ale ono také zálezí jaké rostliny se pěstují,já hlavně zalívám skleník a hrnkovky a zeleninové záhony jdou bokem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 1. 3. 2008, 21:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
a to nemám studnu,ale deset metru od baráku rybník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: so 1. 3. 2008, 21:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
HanaT: Před dvaceti lety tahle samota byla krásná, pak přibyli dvojí sousedi, pořád fajn.
Před 14 dny sem dorazili zeměměřiči a celý tříhektarový pozemek (louka) pěkně rozměřili, i další tři hektary pod okresní silničkou, která vede pod naší zahradou. A hádejte co vyměřovali? Stavební parcely a inženýrské sítě Rolling Eyes , takže nás čeká rušno při výstavbě, nejméně 15 domků obestavěných ze tří stran našeho plotu ... a jistě i veřejné osvětlení. A mám po koukání do vesmíru Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 1. 3. 2008, 21:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
to je hrozná škoda,zachvíli z toho bude velkoměsto to vás nechci strašit to většinou staví ti zbohatlíci.To u nas je to same,zachvíli zjistí že jim chybí obchody bary....atd.a samota s přírodou je v trapu.
Ale my jsme malí páni,aby jsme to změnily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 21:58    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
U mě kvete sněženka Elwessova. Nikde jinde se mi nemnoží než tady pod ibiškem syrským.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:07    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tenhle druh sněženek neznám, máme jen obyč, co tu kdysi zbyly po předchozích majitelích.
Ale vylezly do květu botanické krokusy (ty modré), vypadají zajímavě i když mají menší květy a vyšší nožku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:10    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Také lýkovec již kvete Smile . Každý rok měl jen 2-4 květy ale letos se snaží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Lýkovec mi začal kvést vloni v listopadu, a nějakým způsobem si květy uchoval do letošního února, takže vesele kvete dál.
Půl fóra se mi povedlo zaplácnout fotkou Embarassed, někdy se daří. Ale zase je aspoň vidět, co je na ní Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To nevadí že je velká.Jsou na ní krásné krokusy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:40    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
z té fotky je cítit ta vůně,to musí být paráda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
A také kosatečky už kvetou Razz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group