další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co se kde klube ze země?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:29    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak se konečně štěstí usmálo?
Jsou taky nádherné v kombinaci s tou bílou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moc pěkná kombinace Smile . Škoda že kvetou tak krátce Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Není to právě povedená fotka - měl to být hokus pokus, a vyšel takhle prapodivně. Ale lepší než drátem do oka... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 22:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Laughing Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:01    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No mě se sem dostat fotku nedaří Crying or Very sad
vyfotil jsem plný hvězdník a nedostanu ho sem Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:43    Předmět: Kde jsou? Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No vidíte, a to, co se mi sem pracně vecpalo je najednou pryč. Ukažto nám tedy ukázalo!
Confused
Asi existují i jiné weby, přes které se dají vkládat fotky - neznáte někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak mu taky ukážem Mr. Green Laughing Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: st 19. 3. 2008, 23:50    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já jsem si tady taky postěžoval ,ale šel jsem to hned zase zkusit a najedno světe div se Shocked ono to šlo.
Asi tam je pěknej nával.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 0:08    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
jo ráno jsem jdou fota v klídku dát Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 0:31    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak se mi právě taky zázrakem podařilo dostat na ukazto fotku Shocked

Je to takový chudáček modřenec, oproti těm Vašim, co se rozhodl skončit se zimováním na balkóně a dal se do nasazení na květy

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 9:56    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak modřenec se už usmívá na svět a co je to nalevo ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: čt 20. 3. 2008, 12:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky si myslím, že se usmívá, i když ho po hlavičce plácají sněhové vločky Laughing
Nalevo je trávnička a napravo schovaná pod větvičkami se probouzí levandule.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 20:23    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak se dneska na nás počasí usmálo a mohly jsme objevovat co nového kvete v zahrádce.

Vykvetla Puškinie

zkoušela jsem i bílou a tý se moc nedařilo,proto je asi vzácná.

Z trávníku vykoukly dva miniaturní krokusy,květy mají jen 1,5 cm

Budu je muset přesadit do skalky v trávníku se uplně ztrací.

No a nakonec se ve stínu thují zrůžověl vřes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 20:38    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Hezké Smile Wink Takže jaro je i u Vás

To první jsou puškinie já myslel že to jsou ladoňky.

Když vidím ten Váš nádherný vřes tak jsem rád že jsem si ho letos konečně koupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 20:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já mám ještě tři dva kvetou v létě ty budu teď stříhat a třetí ještě nekvete,to je jelení parůžek,ale polovic ho ukousaly myši.
Až pokvete tak ho ukážu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Ostatní okrasné dřeviny a rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group