další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Výměna list. kaktusů
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny  
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ruzena112
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: po 18. 2. 2008, 0:30    Předmět: Výměna list. kaktusů Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ahoj, ráda bych si s někým vyměnilařízky listových kaktusů (rhipsalis, shlumbergera atd.) - pokud má někdo zájem, pište na ruzena112@seznam.cz








Naposledy upravil ruzena112 dne út 19. 2. 2008, 22:03, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: po 18. 2. 2008, 20:12    Předmět: Fotografie Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Růženo, kdybyste poslala sem do fóra na ukázku nějakou fotku, určitě by se našlo víc zájemců. A podívat se na pěkné kaktusy není nikdy marné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 18. 2. 2008, 23:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moc pěkné . Já mám jen jeden a to ten úplně první bílý s lila bliznama.
_________________
Mimo jiné pěstuji jmelí a ochmet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 0:49    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Já mám zas ten poslední, je to už letitý dědek napůl dřevnatý, ale kvete každoročně jak o život. V Baumaxu u nás mají momentálě velikonoční a vánoční kaktusy tmavě růžové, (pidikřísci maličkatý to jsou) po osmdesáti korunách, ale bílého nic Crying or Very sad
Dvoubarevný by taky nebyl špatný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 19. 2. 2008, 8:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
máte ty rostlinky moc pěkné já s vámi ten kšeft udělám.
Měla bych zájem o ten bíožlutý epicactus,já ho mám v červené barvě s velkýmy květy až 25 cm posílám foto.
Pokuď budete mít zájem o výměnu domluvíme to meilem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny  
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group