další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Choroba Phalaenopsisu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ještě k té svilušce je napsáno,že je nejčastějším škůdcem orchidejí,a jen velmi obtížně se dá zjistit/pod lupou/.
Listy otírat vlhkou houbičkou po obou stranách.

Tak a teď to mám zpečetěné. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:11    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Svilušku mám na cymbidiu. A vidím jí i bez lupy potvoru vypasenou. Už chystám postřik ( a paličku Mr. Green )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
paličku? Rolling Eyes tak leda kovovou,už mě není dvacet. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Mě taky ne. Mě bylo 20 v minulém tisíciletí Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:25    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nápodobně,ty dvacítky jsou už dvě. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:33    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Tak to já ještě ne Laughing . Ale zas půjdu do důchodu až začátku léta 2039 pokud nebude mít vláda jinej názor. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:43    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Jedno mládě vedle druhého a jak si troufají s paličkou na svilušky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Těch pět let není žádný rozdíl. Very Happy já duchod ještě nepočítám,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
No ona ta palička nebude na svilušku. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
já myslela že jo,ale zlikvidujte ji za včas jinak vám ty nádhery zlikviduje Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je sviluška cymbidiová ta na Phalaenopsis nejde Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 22:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Nevěřte tomu, ona neumí číst (sviluška), tak se klidně splete Mr. Green Wink Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 4. 4. 2008, 23:18    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Naštěstí mám Phalaenopsis o patro níž. Vedle Cymbidia mám jen 2 Miltonie a 2 Dendrobia.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Choroby, plevele a škůdci Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group