další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Co s ibiškem?
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 3. 3. 2008, 23:46    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Bílý už kvete


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 21:55    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Modrý kvete také Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:22    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
bosto2: ten bílý ale vypadá fakt bíle Shocked Napadlo mně, jestli to nebude s nějakým nádechem do žluta, či růžova, ale je to bílá jak má být.
No a Danielův modrý ibišek - to je, co? Mr. Green Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:28    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Aby bylo jasno je to jeden a ten samý květ ibišku .Dnes jsem se rozhodl že budu vystupovat pod pravým jménem. Ta modrá je dána osvětlením HDI Xenonovou svítilnou (správnej zahradník musí mít výkonnou svítilnu Mr. Green )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
ten bílý ,ten má barvičku kdysi jsem viděla prázdný,ale jestli špatně nevidím má vínové oko pěkná kombinace.
Moje poupě zatím neupadlo a zvětšuje se,jestli pokvete tak bez listů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:45    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ano má tmavé oko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 22:54    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
co říkáte na tohoto prodejce ibišků,objednali jste si u něj.
http://www.zahrada-dafral.wz.cz/fotogalerie_Ibisky.htm
Docela mě tam některé druhy lákají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:02    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Shocked tak to je nádhera ten žlutý musím mít.!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:04    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
DB: ... i Vy šibale!!! Laughing
Tím mám na mysli Vaše utajení, nikoli "modrý" ibišek Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
který,ten na pravo sytě žlutý? ja taky a ještě mám zálusk na ten fialový
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fidych
Zahradník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:06    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky mám tmavé oko, protože to ibiškové mi uteklo Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:12    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ano ten sytě žlutý. stačila by mi jenom malinká větvička. A ten žlutočervený by také nebyl špatný. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moje kamarádka má červený ibišek s panašovanými listy. Musím se u ní stavit pro roub.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:17    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
tak ten nemusí ani kvést
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Bozner
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 23:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Ale také musí být na světle jinak je téměř bez panašování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group