další fóra :: počítače :: mobily :: auta :: digifoto :: hry :: audiovideo :: peníze :: o životě :: vaření   
Moje rostlinky
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku 1, 2  Další  [Vše]
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 29. 2. 2008, 14:49    Předmět: Moje rostlinky Odpovědět na téma Odpovědět s citací


Je to jen zkouška, zda se mi podaří odeslat obrázek. Je to foceno loni touto dobou. Iva. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 29. 2. 2008, 16:00    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
asi se nezdařilo zkuste to znovu .
Návod najdete v příspěvcích O TOMTO FORU A ABECEDĚ ZAHRADY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 29. 2. 2008, 16:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Taky jsem myslela, že to nevyšlo, ale obrázek se objeví až po chvíli, nebo, když kliknu do prázdného místa mezi text. Iva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ottova
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 29. 2. 2008, 16:19    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Chvilku to trvalo, ale tentokrát naskočil přímo. Taky těch zelených kamarádek nemáte zrovna málo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 29. 2. 2008, 19:36    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
už se taky podařilo máte to tam jak v edenu-no nádhera to se bydlí. Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: pá 29. 2. 2008, 21:39    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moc pěkné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: ne 2. 3. 2008, 22:32    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moje pokojovky:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 3. 3. 2008, 20:48    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Další přepychová domácí zahrádka,ty jsou bujné,to je nádhera!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HanaT
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 3. 3. 2008, 22:34    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
kout v pokoji s mojí nejvděčnější kapradinou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosto2
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 3. 3. 2008, 23:07    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Moc pěkný neprolepis Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 4. 3. 2008, 16:14    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
To je krása Shocked Iva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzaw
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: so 29. 3. 2008, 17:57    Předmět: Re: Moje rostlinky Odpovědět na téma Odpovědět s citací
avoklibokavi napsal:


Je to jen zkouška, zda se mi podaří odeslat obrázek. Je to foceno loni touto dobou. Iva. Very Happy


dobry den, muzete mi prosim napsat jak se jmenuje ta kytka za tou fialovou? uz dlouho ji nemuzu nikde najit! (zelena, vysoka) dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: po 31. 3. 2008, 12:57    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací


Jestli myslíme tuto kytku, tak je to gumovník. Takto mi od loňska povyrostl. Už je to pěkný strom, v létě bývá v polostínu na zahrádce. Před léty jsem kousek dostala od kamarádky, krásně zakořenil. Dělá mi radost. Laughing Iva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avoklibokavi
Návštěvník

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 8:15    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
O můj Gumovník projevila zájem p."binka". zpráva mi přišla na můj mail.Odpověděla jsem, že se ráda podělím, ať pošle adresu. Klikla jsem na odeslala, ale nemohu najít, kam došla. Je to záhada. Crying or Very sad . Kam se obrátit o radu? Shocked Ahoj Iva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
binka
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: út 1. 4. 2008, 8:37    Předmět: Odpovědět na téma Odpovědět s citací
Díky, již jsem odepsala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma    Obsah fóra :: Pokojové rostliny Jít na stránku 1, 2  Další  [Vše]
Přejít na:  


alexisBlue v1.2 :: Theme Created By: Andrew Charron :: Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group